Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Slidžių, snieglenčių paruošimas slidinėjimo sezonui

Snieglentės 2009-11-05

Piotras 2009-12-08
maladec Petrai :)))))))

petras 2009-12-07
Ir dar keli pastebėjimai:)
Parafino dabar yra ir aerozolio arba servetėlės pavidalu - todėl užtenka slide ar lenta patepti prieš slidinėjimą. Jų yra net su mažu fluoro kiekiu sudėtyje, kas dar labiau pagerina slydimą. Taip sutaupote ir laiko, ir pinigų - nebereikia šepečių, lygintuvo, ciklės (gremžtuko), specialios patalpos vaškui nuimti...

petras 2009-12-07
"Nepainiokite tepalo ir įvairių, taip vadinamų, „greitintuvų“ - speed enhanser. Jie nepakeičia tepalo, o veikia kartu su juo, tepami labai paprastai, ant tepalo sluoksnio. Gaminamas miltelių, kremo arba aerozolio pavidalu"
"Greitintuvas" naudojamas tik varžyboms. Tai brangus daiktas (30gr - maždaug 8 poros xc slidžių - apie 400 litų). Dedamas jis tik ant HF (parafinas su aukštu fluoro kiekiu sudėtyje) ypatingai karšta temperatūra (150-160 laipsnių), reikalingas tik tam skirtas lygintuvas, rekomenduojama dujokaukė, poliravimo šepetys iš arklio plauko ir poliravimo kempinė.
Tiek info apie "greitintuvus":)

petras 2009-12-07
Siūlau atskirti "tepalą" (kick wax angliškai) nuo "parafino"/"vaško" (glide wax). Pirmasis skirtas slides stabdyti,t.y. klasikinės slidės prilipimui prie sniego ir naudojamas tik lygūmų slidinėjimo klasikinėse rungtyse. Taigi išsitepus lentą ar slides tapalu niekur nenuslysite:) Todėl snieglentes reikia ne tapalu trinti, oo parafinuoti/vaškuoti. Paveiksliukas nelabai tinka šiam straipsniui, nes jame vaizduojamas "tepalo" dėjimas ant klasikinės slidės. Be to, tepalas dedamas tik ties slidės viduriu, o galai parafinuojami, kad slidė slystu.

<< | 1 | >>

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija