Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Slidinėjimas Val Cenis Vanoise

BLOGAS 2011-01-13

Minde 2011-01-24
dėkingas

Darius 2011-01-24
Parašiau ilgiausią komentarą ir neišsisiuntė. Dabar vėl perrašau:
Į priekį važiavome su nuotykiais, dėl pūgų ir šalčio buvo daug avarijų, net visai uždarytų kelių, tad nėra ką pasakoti, nes važiavome visokiais vingiais, vietiniais keliais, kad tik pravažiuotume. Labai bloga padėtis buvo autostradoj Vokietijoje atkarpoje Berlynas - Leipcigas, tad net išsukome iš jos ir nepasigailėjome.
Atgal važiavome mokama Prancūzijos autostrada link Ženevos, toliau Bernas, Bazelis, Niurnbergo link, Leipcige nakvojome, toliau Frankfurt Oder, pro Poznanę link Lodzės, Ciechanov, Lomža ir namo.
Kelionė į priekį už kelius kainavo tik 36 zlotus už lenkų autostradą, Prancūzijoje važiavome nemokamais keliais, o mano pusbrolis mokamais ir jis laimėjo tik pusę val, bet sumokėjo 30 eurų už kelius. Atgal važiavome pro Šveicariją, jų kelių lipduką turėjome pirktą pernai, tai vėl kaip ir dykai, toliau lenkų autostrada jau pabrangus - 3 mokėjimai po 13 zlotų. Taigi kelių mokesčiams išleidome 75 zlotus ir 20 eurų.
Jei vėl reiktų važiuoti, važiuočiau pro Šveicariją ir pirmyn, ir atgal. Trumpiau ir greičiau. Jei nevažiuoti pro šveicarus, važiuočiau nemokamais prancūzų keliais. Nežinau, man išeina ar autostrada ar paprastu keliu, vistiek labai panašiai laiko atžvilgiu gaunasi, važiuoju beveik vienodai, autostrada nepalėksi su bagažine ant stogo, o paprastuose keliuose daug kur greičio matuokliai, tai ten numetu greitį, nes visur įspėjamieji ženklai apie tai ir vėl paspaudi. Jei važiuoja kompanija ir kiekvienas susimeta už autostradą - tada gal tinka ir mokami prancūzų keliai, bet kaip man su šeima tai nelabai.

Minde 2011-01-24
labai teisingas aprašymas. dar sakyčiau esmė tokiose kelionėse yra kelių ir pan. mokesčiai. gal galėtum pakomentuoti per kur važiavot ir kiek keliams padėjot. viamichelin skaičiuoja keliams 60 euriuku i veiną galą. gal aplenkinėjot mokamus?dėkingas būčiau

Darius 2011-01-19
Prie viešbučio privažiavimas tikrai nesudėtingas, taip pat nesudėtinga privažiuoti ir iki pačio kaimelio, praktiškai nėra jokių serpantinų. Parkingas prie viešbučio nemokamas, o pavalgyti bent man ten buvo brangoka. Bent pora kavinukių yra prie pat viešbučio, meniu ir kainas pamatysi, aš sau galėjau leisti užsisakyti tik kokią picą ir karšto vyno taurę. Tarp kitko karštas vynas 2,5 euro, o arbata 2,4 euro, tai pats supranti, kokį gėrimą rinkdavausi. Dėl ski paso juk rašiau straipsnyje - galima 1 dienai važiuoti į Val Thorens, tik ten teks primokėti atrodo 18 eurų, t.y. važiuoji nemokamu keliu iki Orelle ir iš ten keltuvu keliesi į Val Thorens. Jei pirksi Eskimo ski pasą, tai galima slidinėti Valfrejus, Ausois, La Norma ir Val Cenis Vanoise, bet nežinau ar verta, nes teks vos ne kasdien pavažinėti. Jei bus geras oras, pasnigę, veiks visos trasos, jei bus gera sniego būklė už trasų - smagu bus ir vien tame Val Cenis Vanoise.

Ramunas 2011-01-19
sveikas Dariau, uzsisakem sesevieti apartamenta, ten pat kur ir rasei, tikiuosi sauniai paslidinesim. beje, ar nesudetingas privaziavimas prie viesbucio? ar reikejo moketi uz stovejima prie viesbucio? ar yra netoliese kokiu kaviniu pavakarieniauti uz "protinga kaina"? Gal zinai ar galima su ju skipasu ir kituose (aplinkiniuose)kurortuose slidineti? is anksto dekoju.

Ramunas 2011-01-17
Aciu uz issamu atsakyma. Bandysiu organizuotis isvyka.

Čiornas-Darius 2011-01-14
Atsiprašau, straipsnyje, jei taip galima jį pavadinti, įvėliau vieną nedidelę klaidelę - Val Cenis ski pasas 6d kainuoja 148 eurai, o ne 143, kaip parašiau.

Čiornas-Darius Ramūnui 2011-01-14
Labas, tai aš parašiau šį aprašymą. Parašiau, nes man pasirodė neteisinga, kad šiame portale nėra jokios info apie šį puikų slidinėjimo kurortą. Apartamentus užsisakėme per www.ski-france.com , konkrečiai adresiukas : http://www.ski-france.com/accomodation-Terrasses-Vanoise-Termignon-Val-Cenis-Vanoise_353__26.html?weId= , matau, kad sausio 29 d dar yra keturviečių po 215 eurų už savaitę. Minusas, kad už šią kainą gausi tik apartamentą ir nemokamai pirtelę, o patalynę ir rankšluosčius turėtumėt atsivežt patys. Taip pat mokamas TV, kaina 30 eurų, mes neėmėm, apsiėjome nusivežę laptopą. Jei vešitės savo patalynę, keturviečiame apartamente gausit 3 antklodes, dvi normalias ir vieną dvigulę, tad pasiimkit vieną užvalkalą dvigulei antklodei, mes kaip žinodami turėjome. Jei gyventumėt pvz 4 vyrai, manau, kad antklodes jie apkeistų, kad nereiktų 2 bičam miegot po viena kaldra. Jei užsisakinėtumėte būtent mūsų viešbutį, turėkit omeny, kad ten nėra batų džiovyklų, tad batus teks išsidžiovinti pvz vonios kambary prie radiatoriaus ar pan. Apsilankymai pirty neribojami ir nereikia registruotis iš anksto, bet pirtelė ankštoka, nors eilių nėra, baseinas šildomas.
Šiaip jei yra klausimų, klauskit, nes vietoje jūs gausit info tik prancūzų kalba. Tad neužsiraukite, nes pvz į liftą neštis slidžių negalima, vienam darbuotojas grasino bauda, po viešbutį su slidžių batais vaikščiot negalima, tai būtų pagrindiniai dalykai, kurių reikia laikytis. Kai eisit į dušą prie pirties, ten negalima naudoti jokio šampūno, apie tai info kabo irgi tik prancūzų kalba. Tai tiek žinių, kad jums būtų viskas tvarkoje be smulkių nesusipratimų. Sėkmės
regiono tinklalapis būtų toks : http://www.valcenis.com/
čia rasit visą info apie sniegą, orą, keltuvus, trasas, vebkameras.

Ramūnas 2011-01-14
Sveikas Dariau, saunus aprasymas gal parasytum apartamentu adresiuka ir kitus kontaktus. idomu butu dar sia ziema apsilankyti ten. aciu

simas 2011-01-14
puikus aprasymas

<< | 1 2 | >>

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija