Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

10 pavojingiausių Europos kalnų slidinėjimo trasų

Straipsniai 2011-03-15

jungfrau grindelwald 2011-03-30
Lauberhorn smagi trasa bet dėl prastų oro salygų neteko išbandyt jos.Kitos trasos sudėtingos ir reikaulaja gerų įgūdžių ir patirties.Apskritai visas regionas patyrusiems slidininkas,pradinukam nėra ką veikt.Dauguma trasų raudonos (su užuominom į juodas).O likę mėlynos kurių nedaug, sudėtingumu prilygsta raudonom.

ramaške 2011-03-16
2009 m. bandžiau, taip kaip sako asd gal 300-400m juodai statu ir tiek. Po to gal 5-7 km. labai smagi trasa (ledo nebuvo), bet 2-3 paskutiniai km žalios trasos tai mus "kniso", nes pastoviai reikėjo stumtis lazdomis. šiaip įspudį paliko, jei 2 metai trasa nepamiršta.

asd 2011-03-15
Harakiris isbandytas. Siaip viskas butu super jei ne apledejusi danga apstoviai. Saule per trumpa laika aptirbdo pavirsiu ir jau po pietu pasislepia uz kalno, o tada saltukas paspaudzia ir apledeja. Pries akis viena isskraidino zmogu su sraigtasnparniu nuo trasos. O siaip tai nieko ispudingo ten 300 metru statumos ir trasa pasibaigia

<< | 1 | >>

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija