Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Pristatytas „greitos gamybos“ sniegas

Žinios iš kalnų 2009-09-17 komentarai 0

Klimato kaita ir nykstančios žiemos ne visiems žmonėms sukelia liūdesį ar mintis apie gamtą – kai kam tai dar vienas būdas užsidirbti pinigų. Tad nieko keisto, jog rinkoje jau pasirodė „greitos gamybos“ sniegas, skirtas nostalgiškiems klientams, kurie po kalėdine egle norėtų pajausti bent saujelę tikro sniego imitacijos.

Turbūt nekeista, jog tokią gana įdomią, bet praktiškai mažai vertingą prekę sumąstė Kinijos įmonė – tiksliau, Honkonge įsikūrusi kompanija Toys Brando. Ji neplanuoja konkuruoti su sniego gamybos mašinomis, kurios aprūpina sniego danga ištisus slidinėjimo takus. Kompanija nusitaikė į individualius ir sentimentalius vartotojus ir būtent jiems siūlo šį produktą (kainuojantį ne taip ir daug - $4).

Iš principo, gamybos esmė yra nesudėtinga – nusiperkate pakuotę, panašią į paprasčiausius ledus ir į ją įpilate vandens. Sniegas gimsta akyse.

Tiesa, kokios medžiagos naudojamos, kompanija bent jau kol kas neatskleidžia, tačiau garantuoja, jog sveikatai jos nekenkia.

Na, bet skanauti šio dirbtinio sniego nepatariama.

Įdomiausia, jog sniegas yra daugkartinio naudojimo – kai jo nebereikia, galima tiesiog sudėti atgal į pakuotę ir sudžiovinti. Vanduo išgaruoja ir medžiaga virsta į pirminę būseną. Vėliau, iš naujo įpylę vandens, turėsite naują sniego porciją.

 
Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija