Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Prabangios K2 slidinejimo lazdos

Slidės 2009-10-03 komentarai 0
 
  

Kompanija K2 žinoma net tik kaip sporto inventoriaus gamintoja, bet kaip ir labdaringų programų organizatorė ir dalyvė. 2007 m. tokiems projektams K2 paaukojo daugiau kaip 1mln. dolerių.

Gruodžio mėn. 17-30 dienomis vyks labdaringas aukcionas, kuriame K2 siūlys įsigyti moteriškas slidinėjimo lazdas. “6 Karat” serijos  lazdos (buvo pagaminti tik šeši komplektai) bus parduotos labdaringame aukcione. Visi pinigai bus perduoti Amerikos fondui Breast Cancer Research Foundation. Nuo lapkričio mėnesio šias lazdas bus galima pamatyti Vienos aukciono namuose.

Lazdos yra pagamintos iš karbono lydinio, nesideformuojančios, du kartus lengvesnės nei įprastos slidinėjimo lazdos ir galėtų būti naudojamos kalnuose. Tačiau greičiausiai šios lazdos atsidurs kolekcionieriaus vitinoje dėl labai paprastos priežasties: lazdos yra papuoštos auksu, briliantais ir safyrais. Lazdų pradinė kaina vyksiančiame aukcione 3000 dolerių.

 

 
 

 Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija