Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Volkl Tigershark

Slidės 2009-10-03 komentarai 0

Kiekvieno sezono pradžioje kompanija Volkl pristato savo naujus produktus. Šie metai irgi ne išimtis. Prekyboje pasirodė nauja slidžių serija Tigershark.


Agresyviai atrodančios slidės iš karto patraukia dėmesį. Ispūdingas dizainas su chromuotu paviršiumi - tai dar ne viskas, kuo gali pasigirti Volkl .Svarbiausia yra slidės vidus.

Kiekvienas, kada nors slidinėjęs kalnuose, žino, kad sniegas ryte gali būti kietas ir apledėjęs, dieną minkštas ir lipnus, todėl slidinėjimas ryte ir vėlesniu dienos metu skiriasi. Slidinėdami Tigershark slidėmis visų šių pasikeitimų nepajausite.

Visa esmė yra naujoje technologijoje Power Switch, kurios dėka galite keisti slidžių charakteristiką:  padaryti slides kietesnes arba minkštesnes. Slidžių viduje eina du maži vamzdeliai, kuriuose yra  karbono strypai. Slidžių gale yra perjungėjas. Jei jis yra ON padėtyje, strypai yra įtempti ir slidės pasidaro kietos, jei perjungėjas yra OFF padėtyje, strypai nėra įtempti ir slidės būna minkštesnės. Be Power Switch slidėse yra ir kitų naujovių, pvz. Ipt Motion apkaustai skirti greitajam nusileidimui (išbandyti Pasaulio taurės varžybose), o Double Grip konstrukcija geresniam kanto sukibimui su trasa.

Tech.char.
Ilgiai: 161cm, 168cm, 175cm
Radiusas [161cm] 14m; [168cm] 15.5m; [175cm] 17.1m. 

             Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija