Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Planuojama statyti naują slidinėjimo trasą Vilniuje

Lietuvoje 2009-10-10 komentarai 0

Gariūnų žiemos trasaVilniaus miesto savivaldybės taryba palaimino naujo pramogų ir prekybos centro statybas Vilniuje. Gariūnų ir Titnago gatvių sankirtoje (Vilkpėdės seniūnija), maždaug 2,5 hektarų plote iškils daugiafunkcinis centras su dirbtinio sniego slidinėjimo trasomis.

Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas sako, kad slidinėjimo trasų Vilniuje išties trūksta. „Turime tik Liepkalnį su keltuvais, kurie retai kada veikia, na ir apgriuvusias trasas Antakalnyje, Šilo gatvėje. Vilniečiams slidinėjimo entuziastams tenka važiuoti į Ignaliną, Anykščius arba Latviją,- dėsto meras. – Manau kad aktyvaus poilsio ir sportinių užsiėmimų vietų sostinėje turėtų būti daugiau“.

Gariūnų ir Titnago gatvių sankirtoje numatomas 78.450 kvadratinių metrų bendro ploto pastatų kompleksas su 1.800 vietų automobilių statymo aikštele. Projekto plėtotojai tvirtina, kad naujasis kompleksas bus daugiau pramogų, nei prekybos, o sklypo reljefas itin palankus slidinėjimo trasoms įrengti. Projekto iniciatorė UAB „Avi valda“ čia planuoja pakloti 10.000 kvadratinių metrų ploto trasas su dirbtinio sniego danga. Trasos inžinerinio įrenginio konstrukcijos aukštis siektų iki 35 metrų. Vienu metu tokiose trasose galės pramogauti apie 350 žmonių.

„Trasos įrengimui tikimės gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą. Preliminariai kalbantis, atsakingi žmonės labai teigiamai žiūrejo į tokio projekto finansavimą“, - DELFI sakė NT plėtros įmonių grupės „Inresco“ direktorius Mindaugas Valuckas.

Į visą objektą planuojama investuoti apie 300 mln. litų, iš jų - 35 mln. litų, skaičiuojama, galėtų kainuoti slidinėjimo trasa. Komplekso statybas tikimasi  baigti 2010m.

Slidinėjimo trasoje planuojama naudotį panašią technologiją kaip ir prie Lilio įsikūrusiame populiariame Loisinordo pramogų centre, Prancūzijoje:

 

Taip pat Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Lietuvos slidinėjimo federacija  ketina atgaivinti ir Šilo gatvėje esančias slidinėjimo trasas. Pagal „Vilniaus plano“ specialistų parengtas sąmatas Šilo trasų rekonstrukcijai reiktų apie 2,5 mln. Lt.

 Kitos naujienos:

Aukštagirė - nauja slidinėjimo trasa Lietuvoje 2
Kauniečiams slidinėjimo trasos teks palaukti 0
Pradeda veikti "Lynų kelias" į Snow areną 1
Slidinėjimo federacija: prieš sezoną – dvejopos nuotaikos 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija