Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Druskininkuose pradėtas statyti uždaras slidinėjimo centras

Lietuvoje 2009-10-11 komentarai 1

Druskininkuose pradėtas statyti uždarų slidinėjimo trasų kompleksas, veiksiantis ištisus metus. Kompleksą sudarys dvi pagrindinės trasos- viena uždara, kita lauko trasa. Uždara trasa bus galima naudotis ištisus metus, nepriklausomai nuo lauko temperatūros.


Tikimasi, kad naujas objektas duos pridėtinę vertę- didesnius turistų Druskininkuose srautus tiek iš kaimyninių šalių, tiek tolesnių kraštų. Beto itin retai viename mieste būna suderinta tiek vasaros, tiek žiemos pramogos, kas, mero teigimu, ir visai Lietuvai duos pridėtinės vertės.

Artimiausia trasa nuo pabaltijo regiono yra Maskvoje ir Vokietijoje.

Projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant viešąjam ir privačiam sektoriui. Birželio mėn. Druskininkų savivaldybė pasirašė koncesijos sutartį su UAB „Stamita“ ir UAB „Ski Park Druskininkai“. Kaip teigia savivaldybės atstovai, bendrovė „Stamita“ įsipareigojo investuoti daugiau nei 50 milijonų litų, savivaldybės pastangomis gauta 40 milijonų litų Europos Sąjungos paramos lėšų.

Projekto įgyvendintojai paskaičiavo, kad paslaugų naujumas ir kompleksiškumas per dieną pritrauktų apie 400, o per metus - 150 tūkst. lankytojų.

Oficiali statybų pradžia- liepos 16 d. 16.00 val. Planuojama, kad jau nuo 2011 metų sausio Druskininkuose slidinėti bus galima visus metus. Papildomai bus teikiamos slidinėjimo įrangos nuomos, slidinėjimo mokymų, maitinimo ir poilsio paslaugos.

Bendra projekto vertė siekia per 90 milijonų litų. Pagal po stogu esančių slidinėjimo trasų ilgį Druskininkų kompleksas pateks į pasaulio geriausių tokios paskirties objektų penketuką, o savo techniniais duomenimis bus geresnis už penktoje vietoje liksiančias Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose esančias slidinėjimo trasas.

 

 Kitos naujienos:

Aukštagirė - nauja slidinėjimo trasa Lietuvoje 2
Kauniečiams slidinėjimo trasos teks palaukti 0
Pradeda veikti "Lynų kelias" į Snow areną 1
Slidinėjimo federacija: prieš sezoną – dvejopos nuotaikos 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija