Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kur slidinėti spalio mėnesį?

Straipsniai 2009-10-11 komentarai 0

Beveik 20 Europos slidinėjimo kurortų veikia spalio mėnesį. Dauguma iš jų pakvies į specialius šventinius savaitgalius, kurių metu bus testuojamos naujos slidės ir snieglentės, o vakare vyks gyvos muzikos koncertai.

Tikimasi, jog spalį Austrijoje veiks aštuoni slidinėjimo kurortai. Stubai ledynas prie Insbruko, planuoja žiemos sezoną atidaryti spalio viduryje. Tuo pat metu atsidarys ir Pitztal ledynas, kuriame pradės veikti nauja sniego gaminimo sistema gauta iš Izraelio. Ji galės gaminti sniegą prie aukštos teigiamos temperatūros.

Soldenas žiemos sezonui atsidaro šeštadienį, spalio 11d. Ski pasas kainuos 38 eurus dienai suaugusiems iki pat gruodžio 19-osios. Kurortas 25d ir 26d organizuos didžiulį vyrų ir moterų slalomo renginį Šiaurės Hemisfero Pasaulio Taurę. Išvakarėse sezono atidarymas prasidės renginiu Sušalusi Ugnis, kur vieta žmogui su maitinimu kainuos 100 eurų. Renginys prasidės  21.30 val. vakaro. Vėliau vyks vakarėlis kurorto centre.
Keturi Austrijos kurortai jau veikia ir toliau veiks visą spalį. Kaunertalio ledynas, turintis devynių kilometrų ilgio slidinėjimo trasas, yra paruoštas slidinėjimui. Ten veikia trys keltuvai, sniego storis apie 180 cm.  

Hintertukso ledynas dabar padengtas 50cm storio sniego sluoksniu, sezoną atidarys spalio 10 dieną. Savaitgalį (10-12d.) vyks Power renginys, šventėje bus bandomas naujas slidinėjimo inventorius, vyks gyvos muzikos koncertai. Somerbergo kurorto arenoje bus suorganizuotas Erdinger baltojo alaus vakarėlis.
Galiausiai, Kitzsteinhorno ledynas virš Kaprūno. Jis taip pat priims svečius spalio mėnesį, kaip ir Dachsteino ledynas, kurio sniego storis jau dabar siekia 150 cm.

Kitose Alpių šalyse slidinėjimo galimybės yra ribotos, bet vis tiek paslidinėti galima. Šveicarijos Zermato kurortas yra vienas iš keleto, kuris veikia visus metus. Jame yra Europos didžiausias ir aukščiausias ledynas su slidinėjimo trasomis. Saas Fee ledynas taip pat veikia. Glacier 3000, kuris yra virš Les Diablerets šalia Gstaad, paskelbė, kad atsidarys spalio viduryje. Jame veiks trys keltuvai. Glacier 3000 Monsterpark veiks atsižvelgus į oro ir sniego sąlygas. Parke galėsite išbandyti tramplynus, dešimties bangų rampą, Super Pipe ir Big Mama. Parkas yra išsidėstęs vieno kilometro trasos ruože.

Prancūzijoje Tignes ledynas atsidarė rugsėjo 26-ąją.  Les 2 Alpes, priklausomai nuo oro sąlygų, turėtų atsidaryti spalio mėnesį, čia įvyks sezono atidarymo šventės: Mondial du Freeski įvyks 25-ąją ir 26-ąją dienomis,  Mondial du Snowboard tęsis nuo spalio 31-osios iki lapkričio 2-osios.Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija