Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Statistika. 11proc. anglų yra slidinėję neblaivūs

Žinios iš kalnų 2009-10-15 komentarai 0

Anglijoje draudimo kompanijos Insure and Go lapkričio mėn. atliktistatistiniai tyrimai (apklausta 1544 žmonės) parodė, kad 11 proc. šios šalies slidinėjimo mėgėjų bent kartą yra slidinėję neblaivūs.

Vienas procentas apklaustųjų prisipažino, kad slidinėjo stipriai apgirtę.
20 proc. išgėrusių slidinėjimo mėgėjų buvo patekę į nemalonią situaciją(susidūrimus, kritimus...), o vienam iš dvidešimt penkių išgėrusiųjų teko patirti traumą.

Organizacijos Medical Council on Alcohol Dr.Guy Ratcliffe teigia, jog „alkoholis žmogų atpalaiduoja, žmogus slidinėdamas tampa drąsesnis, neapskaičiuoja savo galimybių, todėl atsiranda traumos“. Pasak G.Ratcliffe, didžiausia rizika gauti traumą yra tikėtina po pietų meto, kai žmonės į trasas grįžta ne tik pavalgę, bet ir išgėrę alkoholio.

Apklausos metu taip pat paaiškėjo, kad slidinėjimo metu alkoholį daugiau vartoja jaunesnio amžiaus žmonės, tokių yra 17 proc.

Po gautų apklausos rezultatų draudimo kompanija Insure and Go savo klientus įspėja galinti nutraukti draudimo sutartį, jei paaiškės, kad trauma buvo gauta slidinėjant neblaiviam. Perry Wilson draudimo kompanijos direktorius teigia:  „Slidinėti kalnuose yra pavojinga, o jei dar esate išgėręs alkoholio, traumos tikimybė padidėja, todėl mes atsisakom apmokėti medicinines išlaidas neblaiviems klientams“.

 Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija