Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Afrikos kaimams siūlomas dviratis iš bambuko

Be sniego 2009-10-17 komentarai 0
Dviračių rėmų gamintoja "Calfee Design" bei JAV Kolumbijos universiteto Žemės institutas bendradarbiauja vystydami "Bambuko dviračio" projektą, kuriuo siekiama Afrikos kaimų gyventojams suteikti nebrangių ir kokybiškų dviračių transporto priemonių.
 
Nors bambukas dviračių rėmams buvo naudojamas ir anksčiau, projekto vystytojai tikisi, kad jų gaminamas dviratis pasieks kuo daugiau atokių Afrikos vietovių - pirmiausia Ganą, Keniją ir kitas valstybes.
 
Tvirta ir lanksti bambuko mediena puikiai tinka dviračiams, kurie bus naudojami duobėtuose ir neasfaltuotose Afrikos provincijų keliuose. "The Bamboo Bike" kūrėjų nuomone, toks dviratis praverstų kaip asmeninė transporto priemonė.
Dviračio iš bambuko konstrukciją galima nesunkiai koreguoti, pavyzdžiui, prailginti bagažinę ir ant jos paguldyti žmogų arba pritaikyti dviratį suaugusiojo ir keleto vaikų kelionei.

Projekto vystytojai siekia, kad neretai elektros ar patogių įrankių neturintys afrikiečiai galėtų nesunkiai iš turimų žaliavų patys sukonstruoti dviratį ar jį pataisyti. "The Bamboo Bike" įvairiuose Afrikos kraštuose jau supažindina gyventojus su savo dviračiu, rengia apmokymus, kaip juo naudotis bei pritaikyti konkretiems poreikiams.

Šiuo metu Afrikos šalyse labiausiai paplitę senesni kaip 50 metų, dar kolonijų laikus menantys britiški dviračiai, konstruoti ne ilgiems maršrutams ar sunkumų pervežimui, o trumpiems pasivažinėjimams gerais keliais.

Savo ruožtu "Calfee Design", aukštųjų technologijų dviračių rėmų gamintoja, savo tinklalapyje siūlo įsigyti kalnų dviratį su bambuko rėmu. Vien už jo rėmą tektų pakloti apie 2.700 USD. 

 


Kitos naujienos:

Kokią palapinę pirkti ?! Palapinės pasirinkimas 0
Sezonas prasideda: baidarių mėgėjai jau tvindo upes 0
Red Code. Mirtini žaidimai su bangom. 0
Turistiniai miegmaišiai, ką reikėtų žinoti prieš perkant 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija