Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Po audringo vystymosi laikotarpio snieglenčių sporto augimas sustojo

Straipsniai 2009-10-17 komentarai 0
Pagal praeitą žiemą atliktos ir paskelbtos National Ski Areas Association (NSAA) apklausos duomenis paaiškėjo, kad 28 procentai kalnų slidinėjimo kurortų lankytojų slidinėjo su snieglente, o tai yra vienu procentu mažiau palyginti su prieš tai buvusiais metais.

Pažymima, kad blogos sniego dangos sąlygos lėmė, kad žmonės susilaikė nuo slidinėjimo Ramiojo vandenyno vakarų, Vidurio vakarų ir Pietryčių regionų (JAV) šlaituose, kur snieglenčių sportas yra ypatingai išvystytas.

Tačiau oras praeitą žiemą negali paaiškinti pastarojo meto tendencijų.  Sprogstantis snieglenčių sporto augimas devyniasdešimtaisiais išsilygina šiame dešimtmetyje.   Pradedant nuo 2000-2001 žiemos, snieglentininkų procentas JAV kurortuose svyruoja nuo 26 iki 29 procentų.

Visų NSAA tyrimų metu, maksimalus snieglentininkų skaičius buvo užfiksuotas 2005-2006 sezono metu ir sudarė 29 procentus.  Tyrimai rodo, kad palyginti su praėjusiu sezonu, snieglentininkų skaičius nukrito iki 2002-2003 ir 2004-2005 metų sezonų lygio.

Snieglenčių sportas vis dar yra populiarus paauglių ir jaunimo tarpe. Tyrimai rodo, kad 59 procentai kurortų lankytojų nuo 15 iki 17 metų amžiaus yra snieglentininkai, o iš tų kam yra nuo 18 iki 24  metų ši dalis siekia 55 procentus.

NSAA tyrimai prognozuoja ilgą ateitį snieglenčių sportui, net jei jo augimas sustos.
„Didelis populiarumas jaunesnėse amžiaus grupėse leidžia manyti, kad snieglenčių sportas tikriausiai toliau augs ir ateityje, su sąlyga, kas dabartiniai snieglentininkai liks šioje sporto šakoje ir toliau slidinės snieglentėmis", - teigiama tyrime.

NSAA apklausos parodė, kad 66 procentai kurorto lankytojų, kaip ir praeitą sezoną, slidinėjo kalnų slidėmis.  Kiti 2 procentai slidinėjo Telemark tipo slidėmis.  Likę 4 procentai lankytojų naudojo kitų tipų įrangą.
 


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija