Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Atomic D2 DOUBLEDECK – dar viena revoliucija

Slidės 2009-10-17 komentarai 0

Chip, MUTIX, Power Switch... - gamintojai nesiliauja slidinėjimo megėjų lepint naujomis technologijomis. Pastebima bendra tendencija – vykdomi patobulinimai siekiant praplėsti vartotojiškas slidžių modelių savybes, aiškiai jaučiamas gamintojo noras „sukišti“ iš karto kelis modelius į vieną.

Štai ir „Atomic“ įsitraukė į šias varžybas, pasiūlęs rinkai savo naujausią D2 DOUBLEDECK technologiją. Vienu šūviu jie iš karto nori nušauti du zuikius: į slidę sudedamas ir kintamas kietumas, ir kintantis radiusas.

Išoriškai tai panašu į dvi, viena ant kitos sudėtas ir į vieną aukštų technologijų gaminį apjungtas slides, kurios ne tik naujoviškai atrodo, bet ir, kaip tikina austrų gamintojas, automatiškai prisitaiko prie slidininko slidinėjimo stiliaus ir sniego būklės.

Anksčiau daugumos slidžių modelių kampo radiusas ir kietumas buvo fiksuoti. Tačiau neseniai situacija pradėjo keistis – „Head“ aktyviai dirba su dinamiškai kintančiu kietumu,  „Volkl“ - su „Power Switch“ technologija, „Rossignol“ - su „Mutix“... Dabar prie šios kompanijos prisijungė „Atomic“. Kietos trasos, purus sniegas, staigūs moguliniai šlaitai – nauja „Atomic“ technologija žada džiaugsmą visiems ir garantuoja, kad slidės veiks su tokiu posūkio radiusu ir tokiu kietumu, kokie bus reikalingi konkrečiu momentu.

Netgi vieną nusileidimą paruošta trasa arba (juo labiau) ne trasoje įtakoja tokios skirtingos sąlygos, kaip šlaito statumas skirtingose atkarpose ar skirtinga sniego būsena, kurios verčia slidininką prie jų prisitaikyti. Neretai slidininkas patenka į sąlygas, kai sunku išsirinkti slides. „Atomic D2 DOUBLEDECK” apjungia dvi (arba net kelias – pagal pojūčius) slides į vieną ir išsprendžia šias problemas.  Pagrindinės slidžių charakteristikos yra kietumas ir posūkio radiusas. Dirbdama su šiais parametrais nauja „Atomic“ technologija atveria naujus horizontus universalių slidžių srityje. Pagal D2 technologijas pagamintų modelių konstrukciją sudaro apatinė ir viršutinė slidės. Minkštesnė apatinė slidė („Adapter Desk“) turi palaikyti nuolatinį kontaktą su sniegu ir adaptuotis prie trasos sąlygų. Tai 4WD pavaros automobilyje atitikmuo. Viršutinė slidė („Control Desk“) atsako už valdymą ir prisitaikymą prie slidininko (pagal analogiją – kaip sėdynė lėktuve).

2008/2009 sezonui „Atomic“ siūlo du šios technologijos variantus: „Vario Flex” ir „Vario Cut”.

Vario Flex

Automatinis slidės kietumo pritaikymas prie leidimosi sąlygų. Skirtas sportiškiems, gerai paruoštiems slidininkams, kuriems sukibimas su sniegu yra svarbesnis už kitus parametrus. Tai užtikrina penki absorbuojantys rišamieji elementai tarp viršutinės ir apatinės slidės, kurie kontroliuoja kietumą priklausomai nuo nusileidimo sąlygų. Kuo labiau išlenkta slidė, tuo dinamiškesnė ir kietesnė ji tampa. Nauja konstrukcija taip pat optimizuoja efektyvumą dideliais greičiais ir leidžia slidininkui neprasti valdymo iš galinės stovėsenos. Dviejuose naujuose modeliuose su 78 ir 82 mm talijomis „Atomic“ sujungė sportinių slidžių galią su universalių slidžių komfortu.

Vario Cut

Priklausomai nuo nuolydžio kinta posūkio radiusas. „Vario Cut“ leidžia be jokių problemų keisti posūkio radiusą leidžiantis ir tam net nereikalingas eksperto lygio pasirengimas.  Apatinė slidė prisitaiko prie šlaito kiekviename posūkyje.  Viršutinė slidė prie apatinės tvirtinama per 10 jungčių.  Jokių perjungiklių. Bus išleisti 2 modeliai su 72 ir 82 mm talijomis, kiekvienas trijų dydžių.

 Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija