Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Slidės moterims

Patarimai 2009-10-17 komentarai 0

Daugelis gamintojų, tarp jų ir K2, Rossignol, Volant, Volkl rimtai dirba su testuotojų komandomis, susidedančiomis išskirtinai tik iš moterų, kad tiksliai suprastų – ko gi iš tikrųjų nori moteris?

http://www3.pictures.gi.zimbio.com/Women+Slalom+Alpine+FIS+Ski+World+Championships+6bb8EPLUnp7l.jpg

Tam, kad rastumėte ir išsirinktumėte tinkamiausią slidžių porą, mes patariame atkreipti dėmesį į pačius geriausius – pažymėtus „auksiniais medaliais“ dviejų kategorijų modelius:  Player ir All-Mountain Expert. Player kategorija – tai relaxed-fit tipo džinsų analogas kalnų slidėse. Jei jūs esate pradedančioji slidininkė, ar tiesiog nedarote pažangos su savo turimomis slidėmis, ir norite rasti porą, kuri galėtų padėti jums progresuoti, atkreipkite dėmesį į tą slidžių grupę, kuri orientuota į lengvą karvingą ir stabilų slidinėjimą. All-Mountain Expert – tai rimtesnės slidės,  tvirčiau laikosi ant kojos, low-rider džinsų tipo. Tokios slidės šiek tiek „paaštrins“ jūsų garderobą. Kai kuriems juk patinka slidinėti greitai ir agresyviai, kai tuo tarpu kiti mėgsta greitus, energingus posūkius. Bet visi šie modeliai sukurti tam, kad pilnai tiktų jums visur, kur jūs bebūtumėte kalnuose, garantuotų jums komfortą ir stilių – lygiai taip pat kaip ir jūsų mėgstami džinsai.
Slides, specialiai skirtas moterims, leidžia įvairūs gamintojai. Bet kuo gi jos iš esmės skiriasi nuo kitų modelių?

Jos minkštesnės. Slidės padarytos minkštesnės, dėl vidinio slidės
(pagrindo) storumo sumažinimo ir metalinių plokščių pašalinimo, kas galiausiai nulemia kitokį kietumo pasiskirstymą. Kitaip tariant, reikia mažiau pastangų slidei sulenkti ir nukreipti ją raižytu lanku.

Moteriškos slidės yra palengvintos konstrukcijos. Naudojamos lengvesnės medžiagos, arba pagrindas daromas iš lengvesnės medienos, arba naudojamas kitoks metalas. Kitaip tariant, slidės atrodo „guvesnės“ ir posūkiai atliekami lengviau.

Slidės gaminamos trumpesnės. Gamintojai šiandien siūlo platų dydžių diapazoną, tapo lengviau išsirinkti labiau jums tinkantį dydį.

“Bato pado vidurio“ žymeklio perkėlimas link slidės nosies. Slidės sukonstruotos taip, kad apkaustai gali būti montuojami kiek arčiau slidės nosies (paprastai 1-2cm) tam, kad atitiktų moters kūno sudėjimo ypatumus: jos yra žemesnės, nei vyrai, skirtinga svorio centro vieta ir masyvus dubuo. Dėl šio perkėlimo moterims lengviau rasti „saldųjį tašką“ – pusiausvyros zoną priekine-atgaline kryptimi. Dydis turi reikšmės. Idealus slidžių ilgis priklauso nuo svorio, ūgio ir patirties, bet gera dydžio pasirinkimo taisyklė – slidės neturi siekti jums kaktos.

Galvokite apie save gerai. Nenuvertinkite savęs. Pasakykite konsultantams parduotuvėje, kokios būklės sniegas jums patinka, kiek agresyviai jūs slidinėjate. Rinkitės įrangą
, kuri padės jums progresuoti.

Atidžiai rinkitės įrangą „komplekte“. Komplektas gali būti pigesnis, nei atskirai perkama įranga, bet gali ir nebūti geras pasirinkimas jums. Pirkite batus ir slides, tiksliai atitinkančius jūsų sugebėjimus. Nemaišykite apkaustų ir slidžių, skirtų atskiram pardavimui, ir slidžių-apkaustų sistemų, kaip Salomon Pilot, Volkl Motion. Slidžių–apkaustų sistemos yra labai geros, tik būkite atsargesnės su jų kaina.

Prieš pirkdamos, išbandykite. Ieškokite bet kokios galimybės paimti slidės demo centruose ar gamintojų rengiamose bandymų dienose ir išbandyti skirtingus modelius ir dydžius. Tai puikus būdas įsitikinti, kad jums tikrai patiks tai, ką įsigysite.

Visada prižiūrėkite, kad jūsų slidės būtų suteptos ir išgaląstos. Ir iš karto po pirkimo išgaląskite jas ir sutepkite, nes naujos slides beveik visada dėl saugumo neaštrios. Pritaikykite batus tiksliai pagal savo koją, atsižvelgdami į jos ypatumus. Pagrindiniai bato reguliuotojai, kurie numatyti jo konstrukcijoje – štai kas skiria jus nuo iš tikro gražių ir tikslių posūkių. Sureguliuokite batus, patikslinkite jų kietumą, išbandykite šiek tiek minkštesnius batus su žemesniu bato viršumi. Pati svarbiausia detalė – įsigykite jums asmeniškai pritaikytas vidpadžius.

 


Kitos naujienos:

Slidžių apkaustų nustatymas 1
Slidinėjimo šalmo pasirinkimas 1
Snieglentės. Camber vs Rocker 1
Užsikrėtusiems meile kalnams 1

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija