Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

„Satsports“ GPS navigatorius sportininkams ir keliautojams

Kita įranga 2009-11-15 komentarai 0

Bendrovė „Satsports“ pristatė Šiaurės Amerikos rinkai daugiafunkcę sistemą „Multisports GPS“, kuri leis kalnų slidininkams, kitiems sportininkams bei paprastiems turistams gauti patikimus navigacijos duomenis bet kokiomis sąlygomis.


Įrenginys turi 2,7 colių spalvotą jutiklinį ekraną. Jis gali rodyti nuotraukas, atkurti MP3 failus ir vaizdo įrašus iš mikro SD kortelės.

Be to, bendrovė išleido priedus, skirtus OS „Windows Mobile“ ir „Android“, kurie leis naudotis analogiškomis funkcijomis savo ryšio priemonėse.

„Satski“ priedas leidžia pasiekti viso pasaulio slidinėjimo žemėlapius, kuriuose rasite ir barų, restoranų ir kt. koordinates. Su juo galėsite įrašyti greitį, aukštį, nukeliautą atstumą ir pan. Funkcija „Emergency Feature“ leidžia surasti į nelaimę patekusius slidininkus.

Priedas „Pocket Caddy“ yra skirtas golfo žaidėjams ir gali pateikti 2D arba 3D duobučių atvaizdus viename iš 700 pateiktų laukų žemėlapių bei kitą visapusiškai naudingą informaciją, įskaitant ir galimybę naudotis „Google Earth“ paslauga.

Programa „Satsports Log“ yra skirta bėgimui, pasivaikščiojimams, dviratininkams ir pan. Ji renka duomenis apie greitį, nueitą atstumą, laiką ir aukštį.

Įrenginys gali balso komandomis duoti instrukcijas kiekviename žingsnyje.

„Satsports Multi-sports GPS“ kainuoja 490 dolerių. Atskirą priedėlį, skirtą „Windows Mobile“, galima atsisiųsti už 8 USD. Priedėlį skirtą „Android“ bus galima atsisiųsti iš „Android Market“, jo kaina dar neįvardinta. SD kortelė su navigacijos informacija įkainota atskirai ir kainuoja 65 USD.Kitos naujienos:

Lenz kojinės už 200 eurų 2
BMW Concept K2 Powder Ride premjera 0
Protingi Oakley Airwave akiniai 0
Slidės, snieglentininkams 1

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija