Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Sniegas ir orai kalnų slidinėjimo kurortuose

Straipsniai 2009-11-17 komentarai 0

Praeitą savaitgalį Alpėse keletą kurortų atidarė slidinėjimo sezoną. Dalis jų pradėjo dirbti anksčiau, nei buvo tikėtasi, dėl praeitą savaitę gausiai iškritusio sniego. Nors Alpėse ir išlieka pakankamai šilti orai, ateinantį savaitgalį galima drąsiai važiuoti slidinėti į Austriją, Prancūziją arba Šveicariją.

Prancūzija

Val Thorens savo trasas atvėrė šeštadienį, lapkričio 14 dieną, savaitę anksčiau nei buvo tikėtasi.  Gausus sniegas ir lengvas šaltukas leidžia išlaikyti sniego dangą masiniam sezono atidarymui. Tignes kurorte, „Double M“ trasa jau galima nusileisti nuo Val Claret.

 


 
  

Austrija

Iš karto po gausiai iškritusio sniego orai šiek tiek atšilo ir apatinės trasos esančios žemai nėra kokybiškos. Ant ledynų slidinėjimas nuostabus. Ilgiausias trasas rasite ant ledyno Hintertux (10-170 cm – 61 km). Lapkričio 14 dieną darbą pradėjo Obergurgl, tačiau kol kas slidinėjimo zona yra apribota. Daugumoje kurortų galima nusileisti iki 2 010 metrų ribos, o kartais ir žemiau – įspūdinga sezono pradžia!

Šveicarija

Šį savaitgalį kelias trasas atvėrė kurortai Andermatt (10/90 cm), Davos / Klosters (0/56 cm) ir Flims / Laax (0/90 cm). Keli šlaitai prieinami Verbier (5/52 cm) ir Zinal (5/60 cm). Verbier atidarytų trasų dar nedaug, tačiau jau galima privažiuoti iki Lac des Vaux. Kaip įprasta, atidaryti ledyniniai kalnų slidinėjimo kurortai – Saas-Fe (25/50 cm) kurorte sniegas iškrito visai neseniai. Veikia ir Zermatt (4/70 cm), nežiūrint į nedidelį atšilimą apačioje, ten labai komfortabilu. Atidarytos trasos ant Les Diablerets (0/46 cm) ledyno – jos prieinamos ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis.

Italija  

Daugiausia Italijoje sniego – ant ledyno Passo Tonale (40/130 cm) – per vasarą ne visas iškritęs sniegas spėjo ištirpti. Kol kas ten atidaryta nedaug trasų – veikia tik vienas keltuvas. Apie 15 cm sniego iškrito Cervinia (10/70 cm) kurorte. Kol kas slidinėti galima ir Plateu Rosa, taigi, didelės trasų įvairovės nerasite, tačiau artimiausiomis dienomis laukiama sniego. Neledyniniai kurortai kol kas dar nepradėjo darbo.

Andora

Geros naujienos iš Andoros kalnų slidinėjimo kurortų. Po gausiai iškritusio sniego praeitą savaitgalį veikė kelios trasos kurortuose Pas de la Casa ir Soldeu.Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija