Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Apiplėšimas Ischgl'e: pavogta slidinėjimo įrangos už 120 tūkstančių eurų

Žinios iš kalnų 2009-11-22 komentarai 0
 
 
   
Ischgl, garsus Tirolio regione įsikūręs Austrijos kalnų slidinėjimo kurortas, pastarosiomis dienomis atsidūrė nusikaltėlių dėmesio centre. Kaip praneša „Austrian Times“, praėjusį savaitgalį kurorte Ischgl nusikaltėliai apvogė parduotuvę, kurioje prekiaujama elitine kalnų slidinėjimo įranga. Grobikų laimikis – prekės, kurių bendra kaina yra 120 tūkstančių eurų.

Pagrindiniai nusikaltėlius sudominę daiktai – brangūs firminiai kalnų slidinėjimo kostiumai bei įvairūs aksesuarai iš brangiųjų metalų. Į parduotuvę vagys pateko per langą. Apie tai, kad parduotuvė apvogta, pardavėjai sužinojo tik lapkričio 16 dieną, kai atėjo atidaryti parduotuvės. Apytikslis laikas, kada parduotuvė galėjo būti apvogta – nuo šeštadienio, lapkričio 14 d. 12 val. iki pirmadienio, lapkričio 16 d. 9 val. ryto.

Ischgl kurortas Austrijoje garsėja kaip vienas iš prabangiausių Europos kalnų slidinėjimo kurortų. Apsipirkimas prabangiose parduotuvėlėse ir prašmatnūs vakarėliai šiam kurortui tapo vos ne svarbesniais už pačias kalnų slides. 2009 metai kurortui Ischgl netaps išimtimi. Kaip buvo pranešama anksčiau, naujojo 2009-2010 metų žiemos sezono atidarymui pasirodyti pakviesta pop žvaigždė Katy Perry. Be to, apie dalyvavimą Ischgl sezono atidaryme pareiškė ir Viktorija Beckham, kuri planuoja pasirodyti vynų prezentacijoje naktiniame klube „Pacha“.

Vienaip ar kitaip, vieno iš madingiausių Europos kurortų reputacija Ischgl ne visada naudinga. Pastaruoju metu kalnų slidinėjimo įrangos vagystės tapo viena iš pagrindinių problemų kurorte. Valdžia stengiasi imtis priemonių, kad užkirstų kelią tokiems incidentams, tačiau priemonės ne visada yra adekvačios nusikaltėlių veiksmams. Šiomis dienomis kurorte Ischgl vienas iš populiariausių vagystės tipų – snieglenčių ir kalnų slidžių vagystės prie barų, kuriuos turistai lanko paslidinėję kalnuose. Kaip ten bebūtų, dabar daugelis kalnų slidinėjimo įrangos nuomos firmų kurorte rekomenduoja savo klientams imti papildomas spynas įrangai bei ją apdrausti.Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija