Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Jungiasi Italijos ir Slovėnijos kalnų slidinėjimo kurortai

Žinios iš kalnų 2009-11-22 komentarai 0

Slovėnija ir Italija: kalnų slidinėjimas šiose šalyse tradiciškai yra populiarus žiemos poilsio būdas. Todėl tas faktas, kad dviejų šalių vietiniai kalnų slidinėjimo kurortai nusprendė sujungti savo pastangas žiemos poilsio srityje mažai ką stebina.

Slovėnijos kalnų slidinėjimo kurortas Kanin ir Italijos kurortas Sella Nevea 2009-2010 metų žiemos sezone paleidžia keltuvą ir atidaro naują kalnų slidinėjimo trasą, kurie sujungs abu kurortus į vieną kalnų slidinėjimo regioną.

Atidaryti keltuvą tarp Kanino ir Sella Nevea buvo planuojama 2008-2009 m. žiemos sezonui. Tačiau finansų krizė privertė atidėti vystytojų planus ir naujas keltuvas buvo pristatytas tik dabar. Funikulierius, kuris sujungė Italijos ir Slovėnijos šlaitus, bendrai kainavo 11,5 milijonus eurų. Tiek italų, tiek ir slovėnų teritorijos trasos yra įrengtos išilgai vienos ir tos pačios Kanin viršukalnės šlaitų.

Kalnų slidinėjimo zona kurorte Kanin, ir kurorte Sella Nevea nuo šiol bus prieinama su vienu slidinėjimo abonementu. Tokio keltuvo atidarymas yra unikalus ir reikšmingas įvykis dar ir dėl to, kad ištisus amžius šiame regione tarp Slovėnijos ir Italijos egzistavo griežtai saugoma pasienio teritorija.

Naujas jungtinis kalnų slidinėjimo centras, kaip tikimasi, gaus komercinį pavadinimą Kanin – Canin. Slovėnijai tai taps viena iš stambiausių zonų užsiėmimams kalnų slidinėjimo sportu. Šiuo metu Kaninas yra vienas iš aukščiausių kalnų slidinėjimo kurortų Slovėnijoje. Kai kurios iš trasų yra daugiau nei 2000 metrų aukštyje, o tai leidžia slidinėti kalnų slidėmis vietiniuose šlaituose beveik iki gegužės pradžios.

Regionas, kuriame yra abu kurortai, vadinamas Julijos Alpėmis. Julijos Alpės – vaizdinga kalnų ketera, kuri yra tarsi natūrali siena, skirianti Viduržemio ir Juodąją jūras. Naujojo jungtinio kalnų slidinėjimo kurorto Kanin apylinkės išsiskiria vaizdingais kraštovaizdžiais ir begale lankytinų vietų, iš kurių viena pagrindinių yra kalnų ežeras Lago del Predil – Tarpeklio ežeras.
Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija