Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

D.Britanijoje pradedama kampanija prieš alkoholio vartojimą Alpėse

Žinios iš kalnų 2009-11-29 komentarai 0

Reklaminio plakato, kuris pasirodys Alpėse šią žiemą,
pavyzdys. Užrašas sako: nepasigauk mirties! 

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerija susirūpino nelaimingų atsitikimų, įvykstančių žiemą Alpėse su Anglijos turistais dėl per didelio alkoholio vartojimo, kiekiu ir planuoja kovą su šiuo reiškiniu.

Privalomojo pilno draudimo programa įsigalios nuo gruodžio, kai slidininkai iš Rūkuose skendinčio Albiono susiruošia atostogauti į Prancūziją, Italiją, Austriją ir Šveicariją. Tai tik dalis programos kovai už saugumą kalnų slidinėjimo šlaituose. Programa apims įvairias priemones, nukreiptas kovai su piktnaudžiavimu alkoholiu slidinėjant kalnuose ir skirtas sumažinti su tuo susijusių nelaimingų atvejų skaičių.

Programa, kurią inicijuoja Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerija, sulaukė Prancūzijos kurortinių regionų turizmo biurų, Savojos, Aukštutinės Savojos, Izero ir Ronos oro uostų saugos tarnybų bei Ženevos oro uosto ir kai kurių stambių Šveicarijos ir Italijos kurortų palaikymo. Be to, šioje programoje dalyvauja pirmaujantys Britanijos turizmo operatoriai ir agentūros, dirbančios su jaunimu.

Programa apims įvairiausius mokomuosius ir informacinius projektus. Visų pirma, restoranuose, baruose, oro uostuose ir kitose viešosiose vietose bei trobelėse ir apartamentuose, kuriuos nuomoja kelionių operatoriai, bus iškabinti specialūs skelbimai ir plakatai, informuojantys apie tai, kad aukštumose alkoholis organizmą veikia stipriau ir greičiau ir smarkiai trukdo pavojaus suvokimui bei šalčio pojūčiui.

Tokios kampanijos idėja kilo dėl kalnų slidinėjimo kurortuose augančio nelaimingų atsitikimų skaičiaus, įskaitant ir mirtinus atvejus, būtent dėl piktnaudžiavimo alkoholiu.Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija