Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Nemokamas slidinėjimo abonementas Livigno kurorte

Žinios iš kalnų 2009-12-08 komentarai 8

Kovodami už lankytojus Alpių kurortai imasi ryžtingų žingsnių ir skelbia neregėtas akcijas.

Vienas iš geriausių Italijos kalnų slidinėjimo kurortų Livigno dovanoja nemokamus slidinėjimo abonementus visiems, kas kurorte slidinės iki Kalėdų, bei visiems, kas atvyks į kurortą sezono pabaigoje, laikotarpiu nuo 2010 m. balandžio 17 iki gegužės 2 dienos.

Norint gauti nemokamą slidinėjimo abonementą, tereikia rezervuoti mažiausiai 4 naktis viešbutyje arba 7 naktis apartamentuose.

Tai puiki galimybė pasimėgauti slidinėjimu „Mažajame Tibete“, 1816 m virš jūros lygio aukštyje. Ten laukia 115 km plačių, saulėtų, idealiai paruoštų trasų ir šiuolaikiniai patogūs keltuvai. Livigno kurorto slidinėjimo zonoje „Mottolino“ taip pat yra ir vienas iš didžiausių Europos sniego parkų bei visiškai naujas parkas „Carosello 3000". 80 proc. trasų įrengtos dirbtinio sniego sistemos, taigi, sniegas čia garantuotas visada.

Visi, susidomėję šia galimybe, turėtų paskubėti, nes nemokamų slidinėjimo abonementų skaičius ribotas ir juos galima gauti tik užsisakius viešbutį arba apartamentus. Rezervuodami gyvenamąją vietą nepamirškite paprašyti ir nemokamo slidinėjimo abonemento.

Nakvynės kaina vienam žmogui už 4 naktis su pusryčiais yra nuo 150 eurų. Galima apsigyventi ir apartamentuose su virtuve, kur gamintis maistą tektų patiems.

Daugiau informcijos:   http://www.livigno.euKitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija