Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Shaun'o White‘o dienos uždarbis 32 000 USD

Straipsniai 2010-03-03 komentarai 0

Neįtikėtina, tačiau "snowboarder'is" Shaunas White'as žiemos olimpiadoje buvo vienas iš turtingiausių sportininkų. Šią informaciją paskelbė „Forbes“.


Shaunas White‘as neabejotinai buvo žymiausias žiemos sporto šakų olimpietis 2010 metų žaidynėse Vankuveryje. Žinoma kaip „The Flying Tomato“ arba „The Animal“, snieglenčių superžvaigždė užsidirbo įspūdingus turtus iš reklamos sandorių ir varžybų prizų. 2009–aisiais Shaunas pasirašė dešimties metų trukmės daugiamilijoninį reklamos sandorį su „Burton Snowboards“. Taip pat jis turi geriausiai parduodamą vaizdo žaidimą ir glaudžiai bendradarbiauja su energetinio gėrimo gamintoju „Red Bull“.

JAV sportininkas pernai uždirbo apie 7,5 milijono dolerių iš tokių rėmėjų kaip „Burton“, „Red Bull“, „Target“, „Oakley“, „Ubisoft“ ir „AT&T“, tapdamas „vienu iš daugiausiai uždirbančių pasirodančių atletų“ Vankuverio žaidynėse, kur įvertinti daugiausiai uždirbantys olimpinėse žaidinėse dalyvaujantys atletai.

Dėl ekonominio nuosmukio pernai White‘as prarado sutartis su „American Express“ ir „Hewlett-Packard“.

 Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija