Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

„Burton“ perkelia gamybą į Austriją

Snieglentės 2010-03-31 komentarai 0
 
  

„Burton“, įmonė ruošiasi visiškai perkelti savo gamybą iš JAV į jau egzistuojančią gamyklą Austrijoje, skebiama pranešime, kuris buvo išpatintas kovo 16 dieną.

Panuojama uždaryti gamybinį centrą Vermonte ir panaikinti 43 darbo vietas. Šios permainos planuojamos 2010 metų birželį. Įmonės centrinėje būstinėje Vermonte liks tik konstravimo ir dizaino padaliniai bei „Burton“ vadovybė. Šis sprendimas buvo priimtas remiantis įmonės steigėjo Džeiko Burtono skaičiavimais. Jo teigimu, toks gamybos perkėlimas padidins ekonominį našumą. Austrijos „Burton“ gamykla dirba jau 25 metus ir gali visiškai patenkinti įmonės poreikius aukščiausio lygio snieglentėms, o pagrindiniai įmonės gamybos pajėgumai yra Kinijoje.

Prieš mėnesį „Burton“ pranešė apie 17 darbuotojų atleidimą iš Šiaurės Amerikos (pagrindinio) padalinio. Po etatų mažinimo „Burton“ įmonėje liko beveik 600 darbuotojų JAV, o visame pasaulyje – maždaug 950.Kitos naujienos:

Good Wood 2015 geriausios snieglentės 0
Good Wood geriausios snieglentės 2014 0
Transworld Snowboarding geriausios snieglentės 0
Good Wood 2012 geriausios snieglentės. 1

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija