Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

„Snoras Snow Arena“ atsidarys šiemet

Straipsniai 2010-05-28 komentarai 14

Druskininkuose dar šiais metais duris atvers žiemos pramogų kompleksas, jau turintis naują vardą – „SNORAS Snow Arena“.  Šį penktadienį, švenčiant kurorto sezono pradžią, prie statomo žiemos pramogų centro atidengiamas įsibėgėjusias statybas žymintis stendas ir pasirašoma finansavimo sutartis, užtikrinanti sklandžią ir sparčią tolesnių darbų eigą.


Tomas Vaišvila, „Snoro“ viešųjų ryšių skyriaus viršininkas, VZ.LT sako, kad paskolą  - 58 mln. Lt - bankas suteiks arenos administratorei UAB  „Stamita“.

„Stamita“ yra susijusi su statybų įmone „Skirnuva“ - pastaroji priklauso Algirdui Stasiukynui, o „Stamita“ – jo sūnui Andriui Stasiukynui. "Skirnuva" vykdys statybas.

Skelbta, kad komplekso statybos oficialiai pradėtos dar pernai liepą pagal pasirašytą koncesijos sutartį tarp Druskininkų savivaldybės, UAB „Stamita“ ir UAB  „Ski park Druskininkai“.

Projekto partnerė „Stamita“ į kompleksą įsipareigojo investuoti daugiau nei 50 mln. Lt, savivaldybės pastangomis gauta 40 mln. Lt Europos Sąjungos paramos lėšų. 

Anksčiau skelbta, kad į statybas iš viso bus investuota 90 mln. Lt. Dabar nurodoma, kad bendros investicijos sieks 98 mln. Lt.

Projekto įgyvendintojai paskaičiavo, kad paslaugų naujumas ir kompleksiškumas per dieną pritrauktų apie 400, o per metus - 150.000 lankytojų. Statybas  planuojama baigti iki 2011 m.

Druskininkų uždarų kalnų slidinėjimo trasų su dirbtine sniego danga komplekse bus dvi pagrindinės trasos - uždara ir lauko - kurių bendras ilgis viršys 900 metrų. Čiuožti uždara trasa bus galima net ir jei lauke tvyros 30 ar daugiau laipsnių karštis, o lauko trasa veiks oro temperatūrai nukritus 2-3°C žemiau nulio.

Komplekse papildomai bus teikiamos ir slidinėjimo įrangos nuomos, slidinėjimo mokyklėlės, maitinimo bei poilsio paslaugos.

Daugiau informacijos svetainėje www.snowarena.lt

 

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija