Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kalnų slidinėjimo kompleksas Long Ailende laukia valdžios pritarimo

Žinios iš kalnų 2010-08-14 komentarai 0
Amerikiečių vystytojai „Riverhead Resorts“ kelia idėją Kalvertone (Long Ailende) įkurti dengtą kalnų slidinėjimo kompleksą – su šia idėja jau supažindinta miesto valdžia, kurių leidimas statyboms ir taps signalu, kad įmonė gali pirkti projektui pasirinktą 750 akrų žemės plotą.
 
 Nuotraukoje parkas atrodo įspūdingai
 

Orientacinė projekto kaina kol kas sudaro 2,2 milijardus dolerių, be to už žemę bus sumokėta tik 100 milijonų – „tik“ čia reiškia žemės kainos sumažėjimą nuo 150 mln. 2007 metais, kai projektas tik išvydo pasaulį.

Miesto valdžios atstovai šio projekto įgyvendinimo atžvilgiu nusiteikę labai optimistiškai – nors iš pradžių ir priėmė jį šaltokai, ir krizės įkarštyje vystytojams teko jį optimizuoti. Tačiau planai vis tiek yra grandioziniai ­– kompleksą ruošiamasi pastatyti 110 metrų aukščio, o viduje be šlaito dar įrengti ir vandens parką, ežerą žvejybai ir plaukiojimui, greituosius vandens nusileidimus kajakams, nedidelį hipodromą ir arklininkystės muziejų bei restoranus, kavines ir netgi viešbutį. Jei viskas vyks pagal planą, statybos prasidės 2011 metų pabaigoje.Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija