Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Gali būti uždarytas Bukovelio kalnų slidinėjimo kurortas

Žinios iš kalnų 2010-09-28 komentarai 4

Garsus kalnų slidinėjimo kurortas „Bukovelis“ pateko į skandalą. Pastarajį mėnesį turistiniame komplekse buvo atliekamos kratos. Apie tai pranešė „Bukovelio“ generalinis direktorius Aleksandras Ševčenko.

http://farm4.static.flickr.com/3025/2928582293_6d1bf4bd8f_z.jpg
 Bukovel vasara

„Tyrėjus domino dokumentai, susiję su teritorijų planavimo leidimais žemėms, ant kurių stovi kompleksas, – sakė jis. – Gali būti, kad tai klaida, tačiau tokie veiksmai be jokių paaiškinimų, panaudojant specialiosios paskirties padalinius kuria neigiamą šalies įvaizdį investuotojų akyse“. Beje, neseniai buvo sulaikytas Ivano Frankovsko srities Valstybinio žemės išteklių komiteto valdybos pirmininkas Jurijus Dobrovolskis.  Ir manoma, kad šie du įvykiai yra susiję.

Aleksandras Ševčenko nori suprasti situaciją, tikisi prezidento palaikymo ir kalba apie tai, kad gali būti, jog „Bukavelio“ veikla bus nutraukta: „Jei Ukrainai nereikia investuotojų, mes ruošimės turistinio komplekso veiklos sustabdymui“, – pareiškė jis.


Tačiau kai kurie paties Polianicos kaimo gyventojai „Bukovelio“ kaimynyste nesidžiaugia ir kalba, kad „Bukovelio“ vadovybė neteisėtai atėmė kaimo žemes: „Mums tai tikra nelaimė! – piktinosi vietos gyventoja Marija. – Jau sklinda kalbos, kad jie nori mūsų kaimą perimti į savo bazės įtaką. Greitai vietos rinkimai, jie stumia savo kandidatą į kaimo tarybos vadovus. Jau siūlo po 100 JAV dolerių už balsą. Jau ir tai daug žemės sau prisigrobė! Nežinau, kas tiksliai ten nutiko, tačiau duok Dieve, kad daugiau taip būtų ir jie būtų iš čia išstumti!“

Vieno iš „Bukovelio“ apylinkių viešbučio darbuotojas patvirtino, kad žemės klausimas čia yra labai opus. „Turizmo kompleksas tiesiog nori pasisavinti vietos gyventojų žemes. Kokiomis sąlygomis ­­– neaišku“.Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija