Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

C - Line - nauja, išskirtinė Fischer serija

Slidės 2010-12-18 komentarai 0

Pasinaudojus ilgamete patirtimi kuriant aukštos kokybės įrangą, šiemet Fischer pristatė unikalią, išskirtinę slidžių seriją, vadinamą C - LINE. Idėja, kuri įkvėpė Austrijos bendrovės dizainerius buvo sukurti modelius, išsiskiriančius technologiniu aspektu ir stilingu dizainu. Ilgą laiką paslaptimi apgaubtas projektas pagaliau išvydo dienos šviesą.


C - LINE serija skirta pažengusiems slidininkams, ieškantiems aukščiausios kokybės įrangos, kuri be naujausių technologijų pasiekimų, išsiskirs dar ir originaliomis, individualiomis savybėmis.

O dabar šiek tiek apie dizainą. Mažas svoris ir atsparumas sukimuisi, nes yra panaudotas anglies pluoštas (Full Carbon Jacket technologija) - medžiaga, kuri pasiteisino daugiamečiuose bandymuose ant sniego. Be to, visos C - LINE serijos modeliuose Fischeris panaudojo lengvesnę nei iki šiol naudota Flowflex Tune.IT plokštę, kuri leidžia pritaikyti slidžių parametrus individualiems poreikiams ir esamoms sąlygoms.

 

  
 
  

Flowflex Tune.IT

Flowflex Tune.IT plokštė yra montuojama tik slidėse iš C – LINE kolekcijos. Šis, labai svarbus konstrukcinis elementas, leidžia reguliuoti slidės išlenkimo laipsnį sutvirtinant ir pritaikant jos savybes prie individualaus čiuožimo stiliaus ir sniego sąlygų. Tai ne paslaptis, kad čiuožimo kokybė susideda iš daugelio faktorių, tokių kaip norimas stilius, sąlygos ant šlaito ir slidininko svoris. Technologinių sprendimų dėka, panaudotų Flowflex Tune.IT, dabar, atsižvelgiant į visus šiuos veiksnius, slides tiksliai prideriname jūsų poreikiams. Plokštės dizainas yra iš disko, padengto teflono sluoksniu ir iš nerūdijančio plieno įvorių. Lengvas naudotis, sudarytas iš dviejų elementų diskas leidžia greitai keisti nustatymus.


 

  
 
  

Tikslumas anglyje

Anglies pluoštas yra aukščiausios kokybės, technologiškai pažengusi medžiaga - tvirtas ir labai vertingas daugelyje pramonės šakų. Pirmą kartą Fischer nusprendė jį panaudoti slidžių gamyboje kaip "stabilizuojantį sluoksnį" arba sukonstruoti taip vadinamą "pagrindą". Anglies pluoštai tiksliai apvynioja pagrindą, užtikrindami, kad slidės bus labai tvirtos skersine kryptimi ir labai stabilios.

Full Carbon Jacket (FCJ) technologija yra tikslaus čiuožimo 100 procentų garantija!

Norėdamas išgauti tokios aukštos kokybės įrangą, Fischeris įdiegė aukščiausius gamybos, medžiagų parinkimo ir technologijos standartus, o tai reikalavo išskirti atskirą, pritaikytą anglies pluošto apdirbimo gamybos liniją.Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija