Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Geriausi pasaulyje kalnų viešbučiai

Straipsniai 2011-01-02 komentarai 1

Pristatome geriausių pasaulyje viešbučių žiemos sporto šakų mylėtojams sąrašą, kurį sudarė garsus turizmo portalas „Five Star Alliance“.

1.  St. Moritz – vienas iš garsiausių slidinėjimo kurortų pasaulyje. Tikras jo brangakmenis yra viešbutis „Badrutt’s Palace Hotel“, užimantis 23 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Viešbučio svečiams siūloma 170 komfortabilių numerių bei 39 liuksų ir pusiau liuksų. Viešbučio svečiai visada gali pasinaudoti baseinu (žiemą ­ patalpose, vasarą – atvirame ore), sauna ir masažisto paslaugomis. Čia taip pat veikia ir sveikatos centras, SPA centras, masažinė vonia ir garų sauna.


Badrutt’s Palace Hotel

2. Tikrų kalnų slidinėjimo poilsio mylėtojų išskėstom rankom laukia garsiajame Amerikos Aspen kurorte. Geriausiu viešbučiu čia įvardintas „Little Nell“, kuris yra visai šalia „Silver Queen Gondola“ keltuvo. Be tradicinio slidinėjimo kalnų slidėmis, viešbučio svečių čia laukia ir didelis aktyvaus poilsio galimybių pasirinkimas: važinėjimasis dviračiais, kopimas į uolas, žvejyba, važinėjimasis sniegomobiliais, šunų kinkiniais ir kitos pramogos. O po tokios veiklos neblogai atsipalaiduoti baseine, kuris įrengtas vidiniame „Little Nell“ kieme, kurio vanduo žiemą įšildomas iki 39 laipsnių pagal Celsijų.

3. Prestižinis Austrijos kurortas Lech – dar viena vieta, kurią būtinai turi aplankyti tikras kalnų slidininkas. Vienas iš geriausių viešbučių Leche yra „Kristiania“ – nuo čia ranka pasiekiamas ir miesto centras, ir sniegu padengti šlaitai. „Kristiania“ kviečia poilsiautojus patogiai pailsėti bet kuriame iš 30 austriško stiliaus kambarių ir liuksų.


 Kristiania

4. Pačių geriausių kalnų slidinėjimo kurortų sąrašą tęsia Courchevel, kuris yra ypač populiarus tarp Rusijos pramogų verslo atstovų bei oligarchų. Čia galima komfortabiliai pailsėti elitiniame viešbutyje „De Charme Les Airelles“, kuris yra viename iš prestižinių Courchevel rajonų Jardin Alpin. Slidžių trasos ten eina beveik šalia viešbučio. Liukso kambariai įrengti skirtingais stiliais, juos puošia fontanai, lipdiniai ir skulptūros iš kalto metalo.


 De Charme Les Airelles

5. Penketuką užbaigia garsus Šveicarijos kurortas Zermatt. Geriausiu čia pripažintas penkių žvaigždučių viešbutis „Riffelalp“, kuris yra įsikūręs daugiau nei du tūkstančius metrų virš jūros lygio. „Riffelalp“ yra Gornergrat rajono centre, kuriame yra begalė kalnų slidinėjimo poilsio ir alpinizmo galimybių. Be slidinėjimo pramogų, poilsiaujantieji gali mėgautis slidinėjimu rogutėmis ir ekskursijomis į vietinių ledynų rajonus. O viešbučio svečiams siūlomi 65 dviviečiai, 5 liukso ir 2 numeriai su visais šiuolaikiniais patogumais.


Riffelalp

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija