Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Ignalinoje atidarytas snowparkas

Straipsniai 2011-02-08 komentarai 6

Praėjusią savaitę Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje atidarytas pirmasis Lietuvoje sniego parkas – „NOKIA sniego parkas“. Tai vienas pažangiausių žiemos sporto parkų Baltijos šalyse, kuriame savo įgūdžius galės tobulinti ir pradedantieji, ir pažengusieji snieglentininkai bei slidininkai.


„Tikimės, kad „NOKIA sniego parkas“ taps Lietuvos žiemos sportininkų talentų kalve. Čia įrengti aukščiausios klasės tramplinai ir slidinėjimo dėžės, nuolat darbuosis profesionalūs treneriai, esame numatę formuoti vaikų grupes. Tai padės didinti Lietuvos žiemos sportininkų profesionalumą, jų akrobatinius sugebėjimus, atrasti ir auginti naujus talentus, – sakė Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Remigijus Arlauskas. – Esame dėkingi kompanijai „Nokia“, kuri parėmė šio projekto įgyvendinimą“.


Pasak „Nokia“ rinkodaros vadovės Lietuvai ir Latvijai Raivaros Šemetulskytės, bendrovė siekia kurti naujas galimybes visuomenei ne tik plėtodama pažangias mobiliąsias technologijas, bet ir remdama projektus, kurie skatina jaunimo tobulėjimą, aktyvų, sveikesnį laisvalaikį gamtoje. „Tikimės, kad „NOKIA sniego parku“ mėgausis tiek profesionalumo siekiantys sportininkai, tiek žiemos sporto entuziastai. Parkas įkurtas nuostabiame gamtos kampelyje, todėl skatiname ne tik sportuoti, bet ir įvertinti Lietuvos gamtos grožį“, – sakė R. Šemetulskytė. 

Nors „NOKIA sniego parkas“ įrengtas vos prieš savaitę, o oficialus jo atidarymas vyko sekmadienį, parkas jau pirmosiomis dienomis sulaukė lankytojų antplūdžio. „Naująja trasa jau prašliuožė patyrę snieglentininkai, jų įvertinimai – puikūs, – pasakojo Lietuvos žiemos sporto direktorius Bronislavas Cicėnas – Džiaugiamės turėdami „NOKIA sniego parką“ ir užtikriname, kad čia įrengtomis čiuožimo dėžėmis ir tramplinais sportininkai galės naudotis tiek, kiek leis oro sąlygos. Kitą žiemą jis taip pat atgims, ir gal netgi dar labiau išsiplėtęs ir patobulintas nei šiandien“.

Praplėtus pagrindinę Lietuvos žiemos sporto centro slidinėjimo trasą „NOKIA sniego parką“ sumontavo Latvijos bendrovė „Baltic Snow Park Agency“. „NOKIA sniego parkas“ papildomai nekainuos – žiemos sporto centro lankytojai juo galės naudotis nemokamai įsigiję įprastą bilietą už keltuvus ir trasą. 
Investicijos į parką siekia 40.000 Lt, tačiau per dvejus metus jos turėtų viršyti 30.000 EUR (103.584 Lt).
 


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija