Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

GPS kalnams

Kita įranga 2009-09-11 komentarai 0
GPS sistemos skverbiasi vis tolyn. Pirmiausia jos buvo panaudotos automobiliuose ir dviračiuose. Vėliau jas naudojo žvejai, turistai ir netgi golfo žaidėjai. Kompanija Satski (http://www.satski.com/system.html) pasiekė dar daugiau ir pagamino GPS sistemą kalnų slidinėjimo megėjams.
Pagrindinė šios sistemos idėja yra sukurti trasų žemėlapius kalnams. Sistema nustato kalnų statumo laipsnį, informuoja apie pavojingas vietas ir netgi gali pasiūlyti saugų arba atvirkščiai ekstremalų nusileidimą. Be to, GPS dar rodo jūsų judėjimo greitį, nučiuožtus kilometrus. Jei reikia, Google Earth pagalba žemėlapiais galite keistis su kitais. Jei neturite noro slidinėti, galite klausytis muzikos arba žaisti žaidimus.
Pagal nurodytus kompanijos techninius duomenis, akumuliatirius turėtų laikyti 46 valandas. Be to, yra atsarginė baterija dvylikai valandų.       
Navigadget.com žiniomis tokio žaisliuko kaina 3000$, bet žadama, kad jį bus galima išsinuomoti kalnų slidinėjimo kurortuose: Tignes, Verbier, St.Anton, La Plagne, Val Thorens, Meribel, Val d‘Isere, Courchavel, LesArcs už 60$ dienai.
 


Kitos naujienos:

Lenz kojinės už 200 eurų 2
BMW Concept K2 Powder Ride premjera 0
Protingi Oakley Airwave akiniai 0
Slidės, snieglentininkams 1

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija