Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Lech'o ir Zurs'o kurorte leistas helliskiing

Žinios iš kalnų 2011-02-24 komentarai 1

Kalnų slidinėjimo kurortas Lech–Zurs tapo pirmuoju Alpių regione, kuriame įstatymai leidžia slidinėti netrasose pasikėlus į viršukalnę sraigtasparniu. Išskrendama iš Zurs'o Flexenpass ir Lech'o Kriegerhorn, o slidinėjima nuo Mehlsack ir Schneetali viršukalnių.

Austrijos turizmo biuro teigimu, rezervuotis slidinėjimą galima bet kurioje Zurs'o ir Lech'o slidinėjimo mokykloje. Tokios pramogos kaina – nuo 300 iki 360 eurų trijų asmenų grupei. Ketvirtasis privalomas grupės dalyvis – gidas, už kurio paslaugas mokama atskirai.

Slidinėjimas iš sraigtasparnio – tai pramoga kalnų slidininkams ir snieglentininkams. Profesionalai ir didelę slidinėjimo ne trasose patirtį turintys ekstremalaus sporto mėgėjai užskraidinami sraigtasparniu į sunkiai pasiekiamas kalnų viršukalnes. Slidinėjimui iš sraigtasparnio taikoma daug oficialių draudimų: slidinėti nekeliama išeiginėmis ir valstybės švenčių dienomis, taip pat ir prastu oru.

Prabangus ir prestižinis Lech'o kalnų slidinėjimo kurortas yra vizitinė Forarlbergo regiono kortelė. Jis yra arti kitų garsių kalnų slidinėjimo centrų – visų pirma, tai Zurs'as, taip pat St. Anton'o ir St Kristof'o. Kartu tai ir vienas iš seniausių Europos kalnų slidinėjimo regionų.

Lech'o–Zurs'o sritis garsėja slidinėjimu už trasų ir populiarus net tarp tų, kas negali sau leisti slidinėti iš sraigtasparnio. Puikūs šlaitai slidinėti ne trasose ir freeride'o ekspertams daugiausiai yra Zurs'e ir Haksenbodene. Iš čia nusileidžiama tiesiai į Lechą, su kuriuo Zursas nesusietas keltuvais.

Beje, kurorto svečiams siūloma ypatinga sraigtasparnio ekskursija virš Lecho ir Zurso. „Austrijos keliautojo tinklaraštyje“ pranešama, kad dvidešimties minučių skrydis bendrai penkiems keleiviams kainuos 700 eurų.


Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija