Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Keturi Europos kurortai siūlo nemokamą slidinėjimą ir užsiėmimus su instruktoriais

Žinios iš kalnų 2011-02-27 komentarai 0

Šį sezoną Prancūzijos Avoriaz, Šveicarijos Verbier, Italijos Livigno ir Ispanijos Formigal kurortuose slidininkams ir snieglentininkams siūloma unikali galimybė paslidinėti nemokamai prieš atidarant trasas.

Pagal šį pasiūlymą keturių prestižinių Europos kurortų trasos atidarytos viena valanda anksčiau. Norint pasinaudoti šia galimybe, būtina užsiregistruoti tinklalapyje ir išsirinkti dieną.

http://booking.nissan-extremegrip.com/booking/en/

Tai pat reikia turėti abonementą ir patvirtintą rezervaciją konkrečiame kurorte. Tokiu atveju galėsite programoje dalyvauti nemokamai. 

Turistai gauna leidimą triskart nusileisti dar uždarytais šlaitais, be to, kalnų slidinėjimo kurorto atidarymo momentu, jie bus pirmieji, kurie atsidurs nuokalnėje

Visų pirma, rytiniai Avoriaz kurorto seansai – tai pasikėlimas keltuvu Las Intrets ir slidinėjimas trasomis Bleue du Lac / Bleue d'Arrare. Livigno kurorte galima slidinėti nuo Mottolino keltuvo. Verbier kurorte galima pasikelti su Funiplace ir slidinėti šlaituose Les Attelas – Ruinettes, o Formigale – pasikelti su Sextas keltuvu ir slidinėti šlaituose Del Rio.

Be to, poilsiautojams siūlomi ir kasdieniai užsiėmimai vadovaujant profesionaliems instruktoriams. Šie užsiėmimai neskirti naujokams ir yra trijų sudėtingumo etapų – tiems, kas užtikrintai jaučiasi „mėlynosiose“, „raudonosiose“ arba „juodosiose“ kalnų trasose.

Užsiėmimai su instruktoriais Avoriaz, Livigno ir Verbier kurortuose trunka po 2,5 val., jie rengiami nuo 9:30 iki 12:00 ir nuo 14:00 iki 16:30 val. Formigal  kurorte dviejų valandų trukmės užsiėmimai rengiami nuo 10:00 iki 12:00 ir nuo 13:00 iki 15:00 val. Galima rinktis ir slidinėjimo  pamokų tipą: karvingą arba freeride'a. Grupėse dalyvauja ne daugiau nei 12 žmonių.

Instruktoriaus pamokos vyksta kartą per savaitę visiems norintiesiems, ir du kartus per savaitę automobilių „Nissan“ savininkams, nes būtent ši įmonė organizuoja akciją. Norint dalyvauti taip pat būtina užsiregistruoti interneto svetainėje.

 Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija