Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Nauja slidžių forma – Salomon BBR

Slidės 2011-03-16 komentarai 0

Jei sekate kalnų slidinėjimo rinkos naujoves, be abejo jau esate girdėję apie slides Salomon BBR. „Salomon“ skelbia, kad šios slidės tiks bet kokiam slidinėjimui bet kokioje trasoje ir už trasos. Jų išvaizda išties stipriai skiriasi nuo bet ko, ką šiandien siūlo kalnų slidžių rinka.

  

„Salomon“ rašo: „BBR – tai Bertrando Kraffto (slaptažodis BeBeR), žiemos sporto šakų entuziasto ir dizainerio, kūdikis. Jis prisidėjo ir prie savo laiku daug triukšmo sukėlusių „X-Scream“ ir „Pocket Rocket“.

Kaip aistringas slidinėjimo žiemą ir vasarą gerbėjas, BeBeris pašventė savo gyvenimą šiam pomėgiui ir užsiima viskuo – nuo banglenčių, jėgos aitvarų, snieglenčių iki kalnų slidžių. Naujų įrangos formų pasirodymas – neabejotinas šio aistringo darbo rezultatas. Dėl to laimi sportas apskritai. Radikalus kalnų slidžių modelis BBR – ne išimtis!

BBR nepanašios į jokias kitas slides. Padidintas priekis, kurio forma pasiskolinta iš banglentės, ir balansyras leidžia slidei plaukti puriame sniege, taip pat greitai ir nuspėjamai prisitaikyti prie šlaito nelygumų, o siauras pusiaujas ir mazas spindulys užtikrina puikų sukibimą su šlaitu ir žaismingą valdymą ant paruoštos trasos. „Salomon“ šią formą vadina slidėmis „V“.

Konstrukcija

Visiškai medinė šerdis – optimalus stabilumas sniege ir didelis našumas, maksimalus slidžių kontaktas su sniegu, vibracijos sugėrimas.

Sumuštinis – neįtikėtinai minkštas slidžių sąlytis su sniegu, geriausias variantas parkui ir vamzdžiui. Laminuotas "sumuštinis" su vertikaliomis šoninėmis sienelėmis leidžia suderinti medžiagų sluoksnius, užtikrindamas reikalingas slidžių charakteristikas.

Techninės ypatybės

Pusiau twin tipas – užtikrinamas stabilumas esant dideliam greičiui.

V forma

TechnologijaPulse Pad Oversized“ – elastomero sluoksnis išilgai briaunų ir (arba) per visą priekinę slidžių dalį. Vibracijų slopinimo sistema pagerina slidžių sąlytį su sniegu, todėl jos juda minkščiau ir lygiau.

Briaunų sustiprinimas – stiklo pluošto sluoksnis tiesiogiai sujungia briaunas. Didžiausias antbriaunių patikimumas ir briaunų tvirtumas.

BBR bus gaminami du modeliai: 7,9 ir 8,9.

BBR 7,9 dydžiai: 149/159/169/179cm. Radiusas 11.2/11.3/11.5/11.7m. Geometrija: 140/79/102 (179cm).

BBR 8,9 dydžiai: 166/176/186cm. Radiusas 11.5/12.5/13.5 m. Geomertija: 147/88/102


 

 



Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija