Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Ski pass'as už 25 000 dolerių

Žinios iš kalnų 2011-12-17 komentarai 0

Tai ne pokštas. Slidinėjimas prestižiniame JAV kurorte Aspene kainuoja 25 000 dolerių. Tiesa, už šiuos pinigus gausite tam tikrų papildomų pranašumų.

Kurorte gausite tokias pat privilegijas, kokiomis mėgaujasi VIP statusą turintys JAV kalnų slidinėjimo rinktinės nariai: galėsite lankytis visuose kurorto renginiuose, pusryčiauti su Amerikos slidžių ir snieglenčių sporto federacijos prezidentu ir svarbiausia – naudotis keltuvais ne pamokų metu, tai yra tada, kai jais negali naudotis kiti.

Galėsite slidinėti kartu su JAV kalnų slidžių moterų rinktine. Į tam tikrus renginius galėsite pasikviesti draugus, pasivažinėti ratrakais, dalyvauti reklaminėje ekskursijoje po kurortą.

Trumpiau tariant, tikrai turėsite kuo pasigirti VIP teisėmis apsilankę viename iš prestižiškiausių JAV kurortų. Bet viskam sava kaina. Išskirtinis slidinėjimo abonementas „Ultimate Ski Pass“ kainuoja 25 000 dolerių. Surinktos lėšos skiriamos Aspene vykstančioms varžyboms ir vietos labdaros organizacijos finansuoti. Tokius slidinėjimo abonementus pradėta pardavinėti prieš dvejus metus, pernai metais parduoti 3 abonementai. Šiam sezonui kol kas nupirktas tik vienas, iš viso jų galima įsigyti 18.

 Kitos naujienos:


Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija