Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Sarah Burke. Rest In Pease

Straipsniai 2012-01-20 komentarai 2

Žiemos sporto pasaulį sukrėtė žinia: Kanados „freestyle“ slidinėjimo žvaigždė Sarah Burke taip ir neatsigavo po sudėtingos galvos traumos. 29-erių metų sportininkės gyvybė užgeso ketvirtadienį.


S.Burke ligoninėje atsidūrė sausio 10 dieną po nepavykusio triuko ant vadinamojo „half-pipe“  tramplino treniruotės metu. Jutos universitetinėje ligoninėje Solt Leik Sityje ji buvo skubiai operuota.

Nors operacija, kaip teigiama, buvo sėkminga – kraujavimą, kilusį tarp kaukolės ir smegenų, sustabdyti pavyko – sportininkės būklė išliko kritiška. Gydytojai jokių prognozių neteikė.

„Sarah išėjo apsupta žmonių, kurie ją mylėjo. Atsižvelgiant į Sarah pageidavimą, jos organai bus skirti donorystei, kad tai padėtų išgelbėti kitų žmonių gyvybes“, – rašoma „Reuters“ išplatintame šeimos pranešime.

Sportininkė buvo ištekėjusi taip pat už ekstremalaus slidinėjimo atstovo Rory Bushfieldo.

Keturis kartus „X Games“ čempione tapusi S.Burke buvo laikoma savo sporto šakos revoliucioniere. Pačius sudėtingiausius triukus atlikinėjusi S.Burke tapo pirmąja moterimi, kuri sėkmingai atliko 1080 apsisukimą.

Ji buvo viena pagrindinių favoričių 2014 metų Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse laimėti auksą. Be to, pati S.Burke labai daug prisidėjo, jog slidinėjimo „half-pipe“ disciplina būtų įtraukta į olimpinių žaidynių programą


 
 
 
 
 

 

 
 


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija