Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Red Code. Mirtini žaidimai su bangom.

Be sniego 2012-05-22 komentarai 0

To, kas įvyko 2011 m. rugpjūčio 27 d. Teahupoo vietovėje Taityje, patys burlenčių sporto gerbėjai teigia, kad nebuvo matę ir patyrę: milžiniškos bangos bei ilgiausi vandens tuneliai... Patys surferiai stebisi, kaip tą dieną vandenyje neįvyko nelaimingų atsitikimų.

Apie tai, kad bus milžniškos bangos, buvo prognozuojama jau prieš dvi savaites. Tuo pačiu metu netoliese vyko World Tour varžybos, kur buvo susirinkę daug profesionalių komandų. Taigi, atėjus bangoms, dauguma persikėlė į Teahupoo. Beje, persikėlė ne tik surfingo megėjai, bet ir video, foto ir web kameros.

Tokių bangų nepraleido Billabong komanda, kurios operatoriai sukūrė filmuką pavadinimu „Red Code“. “ Vienu momentu pajaučiau virš savęs bangą. Aplink matėsi tik šniokščiantys vandens burbulai, pagalvojau, kad jau viskas - neišlysiu. Iš visų jėgų bandžiau laikytis krypties, bet mane metė kaip žaislinę lėlę. Kai išplaukiau ir apsidairiau, supratau, kad baisiausia jau praeityje”, pasakojo ESPN televizijai Nathan Fletcher filmavęsis filme.

 

 Kitos naujienos:

Kokią palapinę pirkti ?! Palapinės pasirinkimas 0
Sezonas prasideda: baidarių mėgėjai jau tvindo upes 0
Red Code. Mirtini žaidimai su bangom. 0
Turistiniai miegmaišiai, ką reikėtų žinoti prieš perkant 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija