Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Slidinejimo drabužių mados ir gamintojai kuriuos reikėtu žinoti

Straipsniai 2012-09-21 komentarai 4

Idėja sukurti slidinėjimo drabužių pristatymą, albumą kilo pabendravus su vienu pažįstamu, kuris užsiminė, kad norėtų nusipirkti naują slidinėjimo striukę. Aš jam pasakiau keletos firmų pavadinimus, atsakymas buvo paprastas ir trumpas, “kažkokios nežinomos, pirmą kartą girdžiu”.

Jo žinomos(geros) firmos buvo tik tos, kurios parduodamos vienoje didelėje Lietuvos parduotuvėje, ir taip pat Audimas. Taigi, kilo idėja sukurti albumą, kuriame stengėmės sudėti taip vadinamus “brandinius gamintojus”, kurie Lietuvoje neparduodami. O neparduodami dėl labai paprastos priežasties - brangu. Šių gamintojų daugumos striukių kainos nuo 300 Eu. Taigi, kad nepapultumėte į tokią situaciją: keldamiesi keltuvu, pradėsite bendrauti su žmogeliu, kuris, pvz. su Narrona striuke, ir pasakysite, kad kažkoks nežinomas gamintojas.

Į šį albumą įdėjome tik drabužius firmų, kurie neparduodami Lietuvos parduotuvėse (nuotraukose šių metų striukių modeliai). To paties lygio aprangą Vilniaus parduotuvėse teko matyti Descente, Schoffel, Rossignol, Millet, Cross, Spyder, Helly Hansen, 8848 Altitude, Kjus, tad šių gamintojų nereklamuojame. Tie, kurie slidinėjimo inventorių arba drabužius perka internetu, greičiausiai nieko naujo nesužinos ir nepamatys.

Drabužių mados

Iš nuotraukų galime spręsti, kad madingos yra ryškios spalvos; atviri, neperpučiami spalvoti užtrauktukai. Dar reiktų pridurti, kad drabužių (tiksliau striukių) mados tarp slidinėjančių slidėmis šiek tiek skiriasi. Striukės slidinėjantiems už trasų yra šiek tiek ilgesnės, apie 10 cm nei įprastos (daug tokių modelių siūlo Orage, The North Face..).  Propoguojantiems newschool slidinėjimą (urban skiing, freestyle, pipe...) striukės dar ilgesnės (Saga, Sweet Protection, Armada...).

Dar nemažai slidinėjimo rūbų gaminantojų, ypač skandinavų, siūlo Parka stiliaus striukes. Tai universali striukė, su kuria galima eiti į miestą pasivaikščioti, o kitą dieną su ta pačia slidinėti. Jos, kaip ir visos kitos striukės, yra kvėpuojančios, neperpučiamos, neperšlampamos. Jos nėra ryškių spalvų, ilgesnės nei įprastos, ir dažnai gobtuvas būna su kailiuku (pvz. The North Face - nuotrauka 3).

Drabužių techninės savybės

Čia visiškai nieko naujo, geriausi ir žinomiausi gamintojai savo geriausiems modeliams siūlo tik Gore-Tex membraną. Yra nemažai gamintojų, kurie kuria savo membranas, pvz. 8848 Altitude turi Duratec membraną, tačiau savo striukei nr. 1  vistiek naudoja Gore Tex’ą. Parduoti striukes, kuriose nėra Gore-Tex’o, bandoma priviliojant 25000 kvėpavimu ir vandens pralaidumu. Yra gamintojų, kurie siūlo ir 30k pralaidumą.

P.S. Albumas snieglentininkams ruošiamas

Atgal 0 iš 0 Pirmyn


Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija