Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Naujas domenas .SKI

Straipsniai 2012-10-08 komentarai 0

Spalio 2 d. Tarptautinė slidinėjimo federacija (FIS) ir kompanija Staring Dot sudarė sutartį, pagal kurią nuo 2013 m. slidinėjimo organizacijos, klubai bei bendruomenės turės galimybę registruoti internetinį puslapį su domenu .SKI.

Starting Dot siūlo įvairius domenus įvairaus pobūdžio bendruomenėms, pvz. dizaineriai turi .design, architektai .archi. “ Šio susitarimo dėka slidinėjimo bendruomenė turės galimybę būti virtualioje erdvėje vienoje vietoje. Domenas suteiks galimybę operatyviai ir greitesnei informacijos skaidai, greitesnei paieškai. Mes kviečiame visas slidinėjimo bendruomenes kaip ir kitus prijaučiančius šiam žiemos sportui” , skelbiama FIS pranešime.

Nuo gegužės mėn. 22 d. , kai buvo paskelbta, kad tariamasi dėl domeno, FIS gavo virš 600 užklausų šiam domenui. Išankstinių registracijų domenui jau yra virš 6200. FIS jau paskelbė, kad domeną .SKI turės: Amerikos slidžių ir snieglenčių asociacija, Kanados ir Prancūzijos žiemos sporto šakų asociacija...

 Kitos naujienos:

Gyvenamasis namas su slidinėjimo trasa 0
Slidinėjimo instruktorė: šio darbo nekeisčiau į nieką kitą 0
Atidaryti slidinėjimo kurortai (atnaujinta 11.17) 0
Vidutinė slidinėjimo traumos kaina – 500 eurų 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija