Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

FIS leido sportininkams naudoti kameras varžybų metu

Žinios iš kalnų 2012-10-15 komentarai 0

Norite pamatyti profesionalių slidininkų nusileidimus taip, kaip jie tai mato čiuoždami, pamatyti šuoliukus, greitį...? Tokia galimybė netrukus atsiras pritvirtintos kameros slidininkų šalme dėka.

Paskutiniame FIS (Tarptautinė slidinėjimo federacija) posėdyje, kuris vyko Ciuriche, vienas iš klausimų buvo dėl kamerų naudojimo sportininkams ant šalmo. Buvo priimtas teigiamas sprendimas, taigi, sportininkai jau Schladminge vyksiančiame pasaulio slidinėjimo etape galės naudoti kameras. Austrijos slidinėjimo federacijos vadovas Hans Pum taip pat pritarė šiam sumanymui, sakydamas, kad jų slidininkas Benni Raich irgi eksperimentavo su lenvomis kameromis. „Įrašai gavosi labai geri. Rodant tokius vaidzus, kalnų slidinėjimą galime padaryti dar įdomesniu sportu televizijos žiūrovams”.

Profesionalių slidininkų filmuoti vaizdai stulbina. Lindsey Vonn pernai žiemą prieš čempionatą St. Moritze treniravosi prisitvirtinus Go Pro kamerą. Patalpinusi įrašą savo svetainėje ir facebook’e, sulaukė neigiamos reakcijos iš FIS atsovų dėl to, kad kamera neatitiko saugumo reikalavimų.

 Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija