Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Investicijos Europos slidinėjimo kurortuose

Straipsniai 2012-10-26 komentarai 0

Europos kalnų slidinėjimo kurortų darbuotojai šią vasarą ir rudenį nesėdėjo rankų sudėję. Buvo nemažai nuveikta gerinant trasų kokybę, įrengiami nauji arba keičiami seni keltuvai, įrengiamos dirbtinio sniego sistemos trasose.  Taigi, apie kai kuriuos didesnius projektus plačiau.

Pitztal ledynas – aukščiausiai kelianti gondola Austrijoje.

Nuo šio sezono į Pitztal ledyno viršukalnę Hinter Brunnenkogel 3440 galėsite pasikelti naująja aštuonviete gondola. Beje, gondolos sėdynės bus šildomos. Naujoji keltuvų trasa yra ilgiausia Austrijoje. Jos ilgis 2008 metrai ir ji vadinasi Wildspitzbahn. Keltuvo greitis - 6m/s, per valandą galės persikelti 2185 žmonės. Iš pradinės stotelės iki viršukalnės pasikelsite per 6 min. Užsikėlus į viršukalnę, slidininkų ir snieglentininkų laukia kita maloni staigmena, viršukalnėje įrengtas futuristinio dizaino baras/restoranas CafÉ 3440, iš kur galėsite gėrėtis puikia panorama, o šalia baro įrengtoje terasoje galėsite fotografuotis. 

Investicija į naująjį keltuvą ir barą  - apie 20 mln. eurų.

 

Stubai ledyne – du nauji keltuvai.

Kitame Austrijos ledyne irgi įrengtas naujas aštuonvietis Rotadl keltuvas, keliantis į 3000 m aukštį. Keltuvas yra pašildomomis sėdynėmis, uždengimu nuo vėjo ir sniego. Per valandą keltuvas galės perkelti 3000 žmonių. Kėlimosi laikas 5 minutės.

Nuo lapkričio mėnesio pradės veikti dar vienas keturvietis keltuvas, keliantis iš Gamsgarten į Daunferner. Pasikėlę galėsite leistis naująja juodąja trasa. Keltuvas per valandą perkelia 1600 žmonių.

Investicijos šiais metais didžiausiame Austrijos ledyne - apie 12 mln. eurų.

Kitzbuehel – nauji greitaeigiai keltuvai ir naujos trasos.

Slidinėjimo kurortas Kitzbühel pakeitė du senus keltuvus į naujus greitaeigius. 1426 m ilgio trasoje Leitner firmos keltuvai aptarnaus Zweitausender trasa. Kitas šešiavietis keltuvas įrengtas šalia Walde trasos.

Kurorte praplatinta legendinė pasaulio taurės trasa. Kirchberg regione padarytas Goldener Schuss trasos pratęsimas, jis nuves iki Berggasthaus Maierl ir taps puikia alternatyva senajai mėlynajai trasai.

Garmish Partenkirchen ant Zugspitze – modernesnis keltuvas.

Slidinėjimo kurortas Garmish Partenkircher taip pat keičia keltuvus modernesniais. Zugspitze viršukalnėje Wetterwandeck trasoje keičiamas senasis Nr.5 paprastas keltuvas, jį pakeis šiuolaikinis šešiavietis su gaubtu nuo vėjo ir sniego.

Obertauern – naujos 8 ir 10 vietų gondolos.

Obertauern slidinėjimo kurorte keturvietį keltuvą Grunwaldkopfbahn šią žiemą keičia kombinuotas 8 ir 10 vietų keltuvas. Keltuvas per valandą galės perkelti 3000 žmonių. Kurorto svečiai, šeimos su vaikais arba tiesiog žmonės, kurie nenori slidinėti, galės keltis šiuo keltuvu ir grožėtis kalnų panorama. Slidinėjimo mėgėjai turėtų puikiai įvertinti ir naująjį šešių vietų uždaromu gaubtu keltuvą Hochalmbahn, šalia 22a trasos.

Dabar su Obertauern ski pasu galėsite slidinėti ir Grosseck Speiereck regione, kuriame yra 50 km slidinėjimo trasų. Iš Obertauern iki Grossek Seiereck galite nuvykti ski busu.

 

Saalbach-Hinterglemm – investicijos 17 mln eurų.

Pakeistas vienas senas keltuvas nauju šešiaviečiu šildomomis kedėmis.

Sniego šiame kurorte tikrai turėtų netrukti, įrengtas ežeras/rezervuaras 160000 kubinių metrų dirbtinio sniego gamybai.

Oficialioje kurorto svetainėje skelbiama, kad investicijos į kurortą per paskutinius 10 metų yra 251 mln. eurų. Šiais metais investuota 17 mln.

 

Panaši 100000 kūbų vandens talpykla buvo pastatyta ir Bavarijoje šalia Brauneck slidinėjimo kurorto.

Zillertal Arena

Kreuzwiesn-X -press   - greitas ir šiltas - toks naujojo Zillertal keltuvo pavadinimas. Keltuvo greitis 5 m/s, kėlimo laikas šiek tiek daugiau nei 4 minutės. Per valandą perkelia 1800 žmonių.

Gerlos regione pradės veikti dirbtinio sniego gamybos projektas, kuris kainavo 9 mln eurų.

Italijos kurortai

Beveik visuose Dolomiti Superski kurortuose padidinti dirbtinio sniego gamybos pajėgumai.

Cortina d’Ampezzo įrengta dirbtinio sniego sistema Lagazuoi.

Kronplatz kurorte įrengta nauja mėlynoji trasa, kuri vadinasi Lorenzi, trasos ilgis 1334 m. Prailginta trasa Pre da Peres, kuri veda i San Vidgilio.

BoE keltuvas Alta Badia kurorte buvo pakeistas į aštuonvietį, kuris galės perkelti 3000 žmonių per valandą. Iš šio keltuvo pasieksite Sella Ronda trasą.

Val Gardenoje išplatinta trasa Falk.

Arabba įrengtas naujas šešiavietis keltuvas Carezza, prailginta Bec de Poces trasa.

Alpe Cermis kurorto trasas papildė nauja Carlo Donei raudonoji trasa.

Val di Fiemme kurorte (regione Alpe Cermis) montuojamas Olimpia 3 trasos apšvietimas.

 Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija