Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Gondola Druskininkuose

Lietuvoje 2013-09-28 komentarai 0

Keltuvo per Nemuną Druskininkuose projektuotojai ir įrangos gamintojai jau pristatė, kaip turėtų atrodyti pradinė stotelė. Ji bus įrengta Vilniaus alėjos pabaigoje. Keleivinio lynų keltuvo stotelė šalia vandens pramogų parko keleivius pradės kelti po metų, bet jau žinoma, kaip ji atrodys.

 

Techninį projektą rengianti bendrovė „Dalis erdvės“ kartu su rangovais bendrove „Eltel“ ir keltuvo įrangos gamintojais Šveicarijos įmone „Bartholet“ savivaldybės atstovams pirmiausia pristatė šios stotelės vizualizaciją.

„Ji tikrai derės šioje aplinkoje. Pasiūlytą variantą vertiname gerai. Panaši stotelė ir bus. Dar derinsime tik detales. Prie vandens parko nesigirdės jokio triukšmo.

Lynų traukos varikliai veiks tik galinėje stotelėje - po „Snow arenos“ stogu“, - sakė savivaldybės investicijų ir turto skyriaus vadovas Algirdas Svirskas.

Pirmojo Lietuvoje lynų keltuvo statybos darbai turėtų prasidėti pavasarį, atšilus orui.

Keturios uždaros kabinos - gondolos, kuriose tilps po 10 žmonių, pakils į 45 metrų aukštį ir į stotelę prie slidinėjimo arenos kitame Nemuno krante perkels per 4 minutes. Per valandą bus galima perkelti iki 240 keleivių. Gondolos išorėje numatyta įrengti specialų slidinėjimo įrangos laikiklį, kuriuo galės naudotis į kurortą atvykę slidinėti poilsiautojai.

Gondolų sienos bus skaidrios, todėl kartu jos taps ir judančia apžvalgos aikštele, iš kurios atsivers vaizdas į įspūdingą kurorto kraštovaizdį.

Skaičiuojama, jog ši kelionė gondola vienam keleiviu kainuos apie 10 litų.

Vandens pramogų parką ir slidinėjimo areną sujungsiantis lynų keltuvas - ekologiška transporto priemonė, nes naudos tik elektros energiją.

Bendra projekto vertė – 12 453 207,51 Lt. 6 000 000 Lt tikimasi gauti iš Klimato kaitos specialiosios programos, būsimasis operatorius turės investuoti 6 453 207,51 Lt nuosavų lėšų.

 Kitos naujienos:

Aukštagirė - nauja slidinėjimo trasa Lietuvoje 2
Kauniečiams slidinėjimo trasos teks palaukti 0
Pradeda veikti "Lynų kelias" į Snow areną 1
Slidinėjimo federacija: prieš sezoną – dvejopos nuotaikos 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija