Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Dizainerių išdaigos Lago-Naki projekte

Straipsniai 2013-10-16 komentarai 0
Rugsėjo mėnesį tarptautiniame investicijų forume Sočis-2013 buvo pristatytas Lago-Naki sveikatingumo ir pramogų komplekso projektas. Viskas būtų buvę gerai ir dauguma eilinių žmonių apie šį projektą nebūtų sužinoję, jei ne kelios smulkios detalės.
 
 
Didžiausią susidomėjimą sukėlė ne pats kompleksas, bet maketo slidinėjimo trasoje atsiradusios mažos žmonių figūrėlės: vienoje buvo matyti kaip sniego žmogus išneša slidininką iš trasos, kitoje porelė be kelnių ant mašinos kapoto, dar kitoje į sieneles atsitrenkę slidininkai.
Kubanės regiono turizmo ministerijos darbuotojai pareiškė, kad nežino iš kur atsirado šios figūrėlės. Kompanija MakLarin kuri kūrė šį projektą tvirtina, kad ministerija parodai tokį stendą ir su figūrelėmis patvirtino.
 
Šiame forume Nago-Laki projektas buvo vienas iš didžiausių, planuojama, kad jis bus baigtas statyti 2018 metais. Bendra projekto vertė apie 16 mlrd rublių.
Atgal 0 iš 0 Pirmyn


Kitos naujienos:


Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija