Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Sniego arenoje 2,5 val. šalo įstrigę verslininkai

Lietuvoje 2013-11-19 komentarai 0

lrytas.lt Gabrielė Burbienė

Iš Kauno į Druskininkų sniego areną slidinėti atvykusi verslininkų delegacija patyrė ne malonumą, o kančią. Maždaug 20 žmonių grupė buvo 2,5 valandos įstrigusi keltuve maždaug 7 metrų aukštyje ir, anot jų, padėti ilgai nebuvo kam.

„Duotų bent virvę nusileisti – bet aplink visi tik laksto pasimetę. Košmaras! Mes visi seniausiai į tualetą norime“, – lrytas.lt telefonu iš keltuvo po 16 val. sakė skaitytojas Valdemaras. Prieš 17 val. įstrigę žmonės buvo nuleisti ant ant žemės, jiems grąžinti pinigai.

Dar prieš nuleidžiamas žemėn kitas keltuve buvęs slidininkas Gediminas sakė, kad „Snow arena“ darbuotojai sugebėjo įstrigusiems žmonėms paduoti papildomas striukes, kad šie nesušaltų. Tačiau slidininkai jas išmetė – protesto vardan. „Pikta matyti, kaip arenos darbuotojai vaikšto aplink, žiūri iš apačios ir nieko nedaro jau 2,5 valandos“, – 16 val. 15 min. portalui lrytas.lt sakė kaunietis.

Pasak Gedimino, kalnų slidinėjimo kurortuose ir arenose įprasta, kad sugedus keltuvui nuleidžiama virvė, tačiau šiuo atveju toks nusileidimo būdas pasiūlytas nebuvo.

Galiausiai prie keltuvo, kuriame buvo įstrigę apie 20 žmonių, privažiavo avarinės tarnybos ratrakas ir nukėlė slidininkus. Anot Gedimino, sušalę žmonės dabar šildosi arbata ir maistu.

Bendruoju telefonu atsiliepusi „Snow arena“ atstovė negalėjo pasakyti, dėl ko sugedo keltuvas. Ji tikino, kad žmonėms grąžinti sumokėti pinigai.

Anot „Snow arena“ vadovo Andriaus Stasiukyno, keturvietis keltuvas ne sugedo, o sustojo dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo, kuris priklauso nuo elektros energijos tiekėjo. „Keturvietis krėslinis keltuvas turi per 250 saugos jutiklių, suveikus vienam  iš jų keltuvas sustojo“, – teigiama lrytas.lt atsiųstame komentare.

Anot arenos vadovo, keleivių nukėlimo operacija buvo pradėta pusvalandis nuo momento, kai sustojo keltuvas.

lrytas.ltKitos naujienos:

Aukštagirė - nauja slidinėjimo trasa Lietuvoje 2
Kauniečiams slidinėjimo trasos teks palaukti 0
Pradeda veikti "Lynų kelias" į Snow areną 1
Slidinėjimo federacija: prieš sezoną – dvejopos nuotaikos 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija