Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kalnų slidinėjimo įrangos gamintojai Elan ir Dalbello vienija pajėgas

Slidės 2009-09-11 komentarai 0

Italų kompanija Dalbello, gaminanti kalnų slidžių batus, ir kalnų slidžių gamintojas Elan (Slovėnija) paskelbė apie naujo strateginio pasaulinio aljanso sukūrimą, apimančio bendradarbiavimą JAV ir Kanadoje. Partnerių planuose – išėjimas į kitas tarptautines rinkas.„Dalbello ir Elan yra įsitikinę, kad specializuotos kompanijos turi didesnių privalumų, išsaugodamos lankstumą ir galimybę greitai reaguoti į rinkos poreikius, - mano Klint Lain, naujai įkurtos Dalbello-Elan Sports CEO. – Vis dėlto, galimybė pasiūlyti pirkėjams „pilną komplektą“ turi tam tikrų privalumų. Nauja Dalbello ir Elan sąjunga gali pasiūlyti pačius geriausius sprendimus.“Tuo metu, kai gamyba vis dar liks atskira, kompanijos apjungs pastangas tyrimuose, plėtroje ir keliant marketingo efektyvumą. „Abi gamyklos liks susitelkę į savo „pagrindinę“ gamybą, įdiegdamos pačias moderniausias inovacijas. Tuo pat metu vyks kolekcijų integracija, kad jos dizainu, technologijomis ir kainomis priartėtų prie atskirų tikslinių grupių interesų“, - tęsia Lain.


Tecnica Group perka Blizzard

Kompanija Tecnica Group paskelbė apie vieno iš pačių garsiausių kalnų slidinėjimo įrangos gamintojų Austrijoje – Blizzard Gmbh įsigijimą.Tecnica, per savo filialą Nordica (100% kontroliuojamą), įsigijo 66.66% kompanijos Blizzard Sport Gmbh dalį. Likusi dalis priklausys Karlui Hofstatterui, Blizzard CEO. Sutartis turi gauti Austrijos antimonopolinio komiteto pritarimą.Artimiausiuose partnerių planuose – Nordica slidžių gamybos pradžia Mitterzill miesto gamykloje. „Galiausiai abi kompanijos taip pat gaus naudos iš Blizzard slidžių gamybos Ukrainoje, kuri prasidės 2007 metų sausį“, - pasakoja Karl Hofstatter.Blizzard galvoja pasinaudoti tarptautine Tecnica Group įtaka savo pardavimams pasaulyje padidinti ir platintojų tinklui išplėsti.
Tikimasi, kad naujasis aljansas sustiprins abiejų prekinių ženklų pozicijas pasaulinėje žiemos sporto prekių rinkoje. Sandoris padidins Tecnica Group prekybos apyvartą nuo 35 (2006 m. duomenys) iki 400 mln. eurų.

 Kitos naujienos:

Freeskier 2014/15 geriausios slidės 0
ISPO 2014 Metų gaminys, Dahu slidinėjimo batai 0
World Ski test 2013/2014 0
2013/2014 Freeskier geriausios slidės 0

Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija