Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Lavinos Argentinoje

Žinios iš kalnų 2014-10-03 komentarai 2

Šią savaitę blogos naujienos pasiekė freeride’o mėgėjų pasaulį. Pietų Amerikoje į laviną papuolė du žinomi slidininkai JP Auclair ir Andreas Franson. Ten pat, Argentinoje  irgi lavinoje žuvo patyrusi alpinistė – snowboard’erė Liz Daley.

Kol kas apie šias tragedijas nėra daug informacijos. Gelbėtojai  pasakojo, kad JP ir Andreas buvo kalnuose Patagonijoje (Argentinos pusėje): sportininkai lipo kalnų kanalu į viršukalnę, iki kurios kopti buvo likę visai nedaug. Toje vietoje kaip tik ir nušliuožė lavina. Kadangi nelaimė įvyko toli nuo artimiausios gelbėtojų stoties, sraigtasparnis į nelaimės vietą atvyko tik po dviejų valandų. Abiejų vyrų kūnai buvo rasti.

Iš karto po šios žinios tą pačią spalio 1 dieną buvo gautas pranešimas, kad kopdama į Vespignani (2146m.) viršukalnę (Santa Cruz provincija) į sniego laviną papuolė Liz Daley. Kiti su ja kopę sportininkai išsigelbėjo.

Kanadietis JP Auclair jau keturiolikos metų buvo pripažintas (iš 25 sportininkų) kaip vienas talentingiausių slidininkų Šiaurės Amerikoje. Daug kas jį vadino new school slidinėjimo pradininku. Pats buvo sukūręs populiarųjį Salomon Pocket Rocket slidžių modelį. Ir, aišku, rašant apie JP būtina paminėti Armada slides. Jis buvo vienas iš tų, kuris sukūrė šį prekinį ženklą.

JP filmavosi daugybėje filmų. Tokius filmus kaip All I Can privalo pamatyti kiekvienas slidinėjimo mėgėjas. Facebook puslapyje šis filmas surinko 1,8mln. Like’u.  

Video, kaip buvo kuriamas šis filmas,


Andreas Franson buvo vadinamas vienu geriausiu pasaulyje ekstremalu slidininku. Filmavosi su Salomon komanda.
Kitos naujienos:


Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija