Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Lenz kojinės už 200 eurų

Kita įranga 2014-11-14 komentarai 2
Kiekvienam žiemą teko patirti jausmą, kad šąla kojos. Bandydavote to išvengti: truputį atlaisvindavote batus, eidavote į šiltą patalpą, maudavotės storas kojines, klijuodavote vienkartinius šiltukus pėdoms, ir nei vienas iš šių variantų nebuvo šimtu procentu efektyvus. Dabar Lenz kompanija šąlantiems siūlo efektyvią priemonę šildomas kojines.
 
Šios kojinės turi įmontuotą ‘šildymo tinklelį’, kuris šildo pėdą. Pati sistema veikia nuo nedidelės baterijos specialiame pultelyje, kuris prisegamas kojinės viršuje. Pultelyje galite pasirinkti tris temperatūros lygius: 42 °C (šildoma 14 val.) , 52 °C (7,5 val.) ir 60 °C (4,5 val.).
Šildomų kojinių efektas: kojinės nekaupia prakaito drėgmės, todėl visada būna sausos.
Kojinių temperatūrą galite reguliuoti  ne tik pultelyje, bet ir telefonu bluetooth pagalba. Programėlės pagalba kairei ir dešinei pėdai galėsite pasirinkti tokią pačią arba skirtingą temperatūrą.
Kojinių sudėtis (49% nailono, 29% poliamido, 10% polipropileno , 7% merino vilnos ir 5% elastano) yra puikus drėgmę atstumiančių, šildančių ir elastingumą palaikančių medžiagų rinkinys.
Už tokį malonumą (šiltas kojas) gamintojas prašo apie 200 eurų, jei šąla ne tik kojos, gamintojas gali pasiūlyti šildomą liemenę arba pirštines.
 
 Žinutės neprisiregistravusių narių forume, skelbimuose, straipsniuose bus rodomos tik po administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija