Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje

Žinios iš kalnų 2015-10-08 komentarai 0

Šiais metais šalia Oslo bus pradėtas statyti didžiausias pasaulyje uždaras slidinėjimo kompleksas.

Naujojo žiemos komplekso Lorensburg Winter Park viduje bus įrengtos trys skirtingo sudėtingumo slidinėjimo trasos. Bendras trasų plotas bus 36 000 kvadratinių metrų, apie 505 m ilgio ir 100 m pločio. Trasas aptarnaus penki keltuvai, kurie per valandą galės užkelti 5000 slidinėjimo mėgėjų. Šiame komplekse bus įrengtos trasos ir lygumų slidinėjimui, projekto vystytojai teigia, kad vienu metu čia galės čiuožti 1000 žmonių. Trasos bus įrengtos šalia Oslo miesto.

 

Ir tai nėra tik projektas. Rugsėjo 9 dieną buvo oficialiai patvirtinta, kad statybos bus pradėtos. Kompleksas buvo projektuotas ir derintas ketverius metus su architektų kompanija Snohetta. Jei statybos, kurios prasidės šiais metais, vyks pagal planą, kompleksą planuojama atidaryti 2017 metais. Investicijos į šį kompleksą siekia 400 mln. kronų.

“Tai bus daugiau nei slidinėjimo trasos. Mes planuojame šalia trasų pastatyti 350 kambarių viešbutį su konferencijų salėmis, žiemos sporto akademija, prekybos centru, kuriame įsikurs parduotuvės”, - taip apie šį projektą TV2 televizijai kalbėjo Kjetil Fladmark-Larson.

Jei šis kompleksas 2017 metais bus pastatytas, jis taps didžiausiu pasaulyje uždaru slidinėjimo centru. Šiuo metu didžiausias panašus kompleksas yra Ski Dubai su 400 metrų ilgio trasa. Panašu, kad naujasis norvegų žiemos parkas bus didžiausias neilgai, nes tame pačiame Dubajuje 2020 metais planuojama atverti trasas, kurios bus 1 kilometro ilgio. Bet apie tai - kitą kartą.Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija