Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Nauju keltuvu į Stubai ledyną

Žinios iš kalnų 2016-10-25 komentarai 0

Stubai kurorte spalio 22-ą dieną 7.30 ryte žurnalistams buvo pristatyta naujoji keltuvų linija 3S Eisgrat. Futuristinio dizaino trijų trosų Leitner gamintojo keltuvas, kurio ilgis 3,8 kilometro, tapo pats ilgiausias Alpėse. Naujosios gondolos ir stotelė kurortui kainavo 64 mln. eurų, o visas projektas buvo įgyvendintas per 16 mėnesių. 

Naujojo keltuvo atidarymas neatvers naujų slidinėjimo zonų, tačiau išspręs eilių problemas. Kurorto administracijai didele problema buvo nesibaigiančios ir ilgos eilės norinčių pasikelti į ledyną. Ankstesniais metais eilės žmonių susidarydavo iš karto atsidarius kurortui spalio mėnesį. Keltuvas per valandą galės užkelti apie 3 tūkstančius žmonių.  3S Eisgrat keltuvas veiks ir vasaros laikotarpiu.

Keltuvas į viršutinę stotelę, esančią 2900 m aukštyje pasikelia per 11 minučių. Futuristinio dizaino kabinos su panoraminiais langais atveria nuostabius kalnų vaizdus. Visose kabinose įdiegtas nemokamas Wi-Fi  ryšys. Elektros energija keltuvui yra tiekiama iš atsinaujinančių šaltinių.

 

 Kitos naujienos:

Nauju keltuvu į Stubai ledyną 0
World Ski Awords 2015 0
Didžiausias uždaras slidinėjimo kompleksas bus Norvegijoje 0
TMR investuos i Szczyrk 0

Rašyti komentarus gali tik registruoti forumo lankytojai.

Jūsų vardas:
Komentaras:

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija