Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Slidinėjimas Latvijoje > Milzkalns

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2008-01-21 11:43:38

Algimantas
2012-12-28 15:34:40 
Statusas: Svečias

Laba,

 Kada planuojat vykti slidineti i LV? Nesu ten buves. Jei turesite laisva vieta, prisijungciau.

 Algimantas 869982174

Irmis
2012-12-08 21:59:40 
Statusas: Narys

Irmis
Šiandien slidinėjom Milzkalns. Veikė keletas trasų. Sniego dangos kokybė geresnė, nei tikėjausi, slidinėti tikrai galima ir verta. Ten, kur čiuožti dar negalima, dirba daug sniego patrankų, tad netrukus turėtų būti atidarytos ir kitos trasos.

Zilas
2012-12-07 07:32:06 
Statusas: Narys

Šesštadienį planuojam i Milžkalns.Gali būti porai žmonių vietos automobilyje.Išvyksim iš Klaipėdos.

tekiregu@gmail.com

 

   Si savaitgali negaliu,bet kita karta prisijungciau.zpetraitis8@gmail.com

Andrius
2012-12-06 17:09:26 
Statusas: Svečias

Šesštadienį planuojam i Milžkalns.Gali būti porai žmonių vietos automobilyje.Išvyksim iš Klaipėdos.

tekiregu@gmail.com

Artūras
2012-11-30 09:35:49 
Statusas: Svečias
Pas latvius "pučia" dangus, o ne jie patys. Rygoj vakar vakare buvo 5 cm. sniego.
Petriukas
2012-11-30 08:43:36 
Statusas: Svečias

Latviai jau kazka pucia

Milzkalns

Pace....
2012-02-08 01:31:15 
Statusas: Svečias
Cia rimtai ar ant durniaus, almukas pateike normalu atsakyma, bet i sekanti klausima ir as nesusilaikyciau :)
Zygelis
2012-02-07 22:41:26 
Statusas: Narys
to nm isiveskit internetiniam lange www.googlemaps.com. paieskos lange irasote savo buvimo vieta;tai yra is kurios norite isvykti. Zemelapyje ant geltono ar koks jis ten zymeklio spaudziate desini peles klavisa ir marsrutai is cia. kaireje puseje A bus jusu vieta B irasote kur norite vykti siuo atveju Milzkalns, jei gerai supratau. Ole jums marsrutas, didinant mazinant uzsirasot ir pirmyn. O siaip geriausia navigacija pasiskolinti. sekmes
nm
2012-02-07 22:39:51 
Statusas: Svečias
Jeigu sunku normaliai paaiskinti, tai gerbiamasis, nesivarginkite, rasim kitu saltiniu. Klausi kaip zmogus, o gauni spjuvi, labai jau nekorektiskas, brangusis, esate ir pabandykite nusikopinti, tada komentuokite!!!
Didinti ir mazinti mes visi mokame, bet patarimo juk ne del to klausi, kad viska zinai, o tiesiog klausi patarimo kurie jau yra buve. Bet jei sunku keliais zodziais nurodyti geresni marsruta, tai tiek to...
nm
2012-02-07 22:34:03 
Statusas: Svečias

ka reiskia "nesupratau"? Gal tamsta is blondiniu serijos, kurios UK daromi dvieju tipu zemelapiu - vienas toms, kurios is  londono vaziuoja i skotus, ir aukstyn kojoms toms, kurios grizta i skotus?

Nusikopink nuoroda, pamatysi visa marsruta - didink, mazink, visus miestus pamatysi, kas per tamsumas siais laikais

Jeigu sunku normaliai paaiskinti, tai gerbiamasis, nesivarginkite, rasim kitu saltiniu. Klausi kaip zmogus, o gauni spjuvi, labai jau nekorektiskas, brangusis, esate ir pabandykite nusikopinti, tada komentuokite!!!

<< | 1 2 3 4 5 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija