Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Forumas > Snieglentės > apkaustu sukiojimas

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Tema sukurta 2012-02-13 23:08:06

as
2012-02-14 13:46:46 
Statusas: Svečias

žodžiu šiais metais nuomuosiu reiškias :D

 

o kur Lietuvoje galima ieškoti pigių snieglenčių?

skelbimu portalai luzta nuo parduodamo naudoto inventoriaus. pries tris metus, kai pirkau sau, tai gerokai teko palaukti kol radau tinkama varianta. Netingek paieskot daugiau
Walgis
2012-02-14 12:10:24 
Statusas: Narys

žodžiu šiais metais nuomuosiu reiškias :D

 

o kur Lietuvoje galima ieškoti pigių snieglenčių?

swodis
2012-02-14 12:04:28 
Statusas: Narys

swodis

apkaustai geri tuo, kad vieną kartą susireguliuoji, paskui tik įkiši koją ir užsispaudžia. Kai kas sako, kad minusas tas, kad niekad nebūna tinkamai suveržta, nes jei tinkamai suverši - neįkiši kojos :)

iš USA siųsdamasis už tokią kainą sumokėsi dar 100+lt muito

Walgis
2012-02-14 11:50:48 
Statusas: Narys

man ir taip atrodo, uzklausiau bus matyt ka atsakys :)

na jo griuvinet lb daug nenoriu :D

http://www.ebay.com/itm/K2-Spitfire-155-Snowboard-AND-Flow-Bindings-/160731086148?pt=Snowboarding&hash=item256c51bd44

apkaustai idomus tokie tik, nzn cia geri ar ne

swodis
2012-02-14 11:48:35 
Statusas: Narys

swodis
ar čia man tik taip atrodo, ar jos galai nevienodi? Volkl lentos beveik visos konkrečiai kantuoja, prasikeiksi griuvinėdamas.
Walgis
2012-02-14 11:39:02 
Statusas: Narys

dar variantas:

http://www.ebay.co.uk/itm/Volkl-Snowboard-Salomon-Bindings-mens-155cm-/110823204680?pt=UK_Sporting_Goods_Skiing_Snowboarding_Snowboards_CV&hash=item19cd93e748

swodis
2012-02-14 11:29:25 
Statusas: Narys

swodis

o lankstumas? :)lentos base'as? :)

na aš tikrai tokios nepirkčiau niekam, o šiaip tavo reikalas, pigiai ir gerai būna labai retai.

Walgis
2012-02-14 11:25:31 
Statusas: Narys
sena tai sena bet neatrodo sudrozta
swodis
2012-02-14 11:13:48 
Statusas: Narys

swodis
+-11 metų senumo lenta. Kokių dar specifikacijų reikia.. Radau kelis komentarus, kad begineriui pats tas, bet tai nežinau nežinau.. 11 metų senumo.. Nebent nori visiškai pigiai prasisukt.. tarkim http://www.facebook.com/media/set/?set=a.229830807070752.62316.229797197074113&type=3 čia yra komplektų kažkokių visai padorių..
Walgis
2012-02-14 10:25:03 
Statusas: Narys

Tai važiuoju daugiau nei kartą į metus :)

Mokiausi iš pradžių su 145, o paskui su 155, tai 155 visai patiko.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Rossignol-Nomad-snowboard-Rossignol-bindings-155cm-/200710475801?pt=UK_Sporting_Goods_Skiing_Snowboarding_Snowboards_CV&hash=item2ebb46d019

 

Tokia kaip? nelabai randu specifikaciju lentos


<< | 1 2 | >>

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Obergurgl-Hochgurgl web kameros vaizdai


Fotogalerija