Here is a description of the location. It can contain HTML elements, like links.

Sniego zonos žemėlapis

Slidinėjimo kurortai jau greitai

Žemėlapis

Kurortų reitingavimo rezultatai


Filtruoti pagal šalį:
Apress skiGamtaKainosKeltuvaiSnowparkaiTrasosŽmonėsBendrasBalsavoKomen-
tarai
Samnaun (Šveicarija)4.24.64.14.61.04.64.24.3560
Les Arcs (Prancūzija)3.74.53.64.23.04.54.14.1233
Verbier (Šveicarija)3.84.43.84.34.44.44.04.1341
Schladming (Austrija)3.84.13.74.10.04.14.14.0390
Stubaier Gletscher (Austrija)3.74.23.94.01.04.04.14.0400
Les Menuires (Prancūzija)3.24.43.44.30.04.54.04.0292
Tignes (Prancūzija)3.74.43.14.00.04.33.93.9130
Val Thorens (Prancūzija)4.04.23.43.90.04.13.83.9192
Ischgl (Austrija)4.03.93.34.03.84.03.83.82316
Kitzbuehel (Austrija)3.83.93.43.82.83.83.83.8731
St. Anton (Austrija)3.74.03.24.03.33.93.93.8580
Livigno (Italija)3.74.03.83.82.63.93.93.839811
Courchevel (Prancūzija)3.54.13.53.90.04.03.93.8111
Villars /Gryon (Šveicarija)3.84.03.44.00.03.94.03.880
Zermatt (Šveicarija)3.74.13.14.00.04.03.83.8283
Hintertuxer (Austrija)3.44.03.43.84.03.83.63.7620
Nassfeld/ Hermagor (Austrija)3.34.03.33.90.04.03.93.7151
Cortina d'Ampezzo (Italija)3.44.23.23.60.04.03.93.7160
Kronplatz (Italija)3.43.83.44.03.04.03.83.71460
Passo Tonale (Italija)3.63.73.73.70.03.83.93.7210
Val Gardena (Italija)3.64.13.33.81.33.93.73.72085
Brides Les Bains (Prancūzija)3.33.83.73.75.03.73.73.760
Flims /Laax /Falera (Šveicarija)3.14.13.44.05.04.03.83.7110
Saalbach /Hinterglemm (Austrija)3.63.73.33.72.23.73.73.6571
Cervinia (Italija)3.34.03.23.80.03.83.73.6450
Val d'Isere (Prancūzija)3.54.02.83.50.04.13.53.6130
Serfaus /Fiss /Ladis (Austrija)3.33.73.03.85.03.83.63.5852
Solden (Austrija)3.53.73.03.72.23.73.53.51022
Zillertal Arena (Austrija)3.33.73.33.70.03.83.63.5760
La Thuile (Italija)3.13.53.43.60.03.73.63.5120
Sestiere (Italija)3.43.83.42.90.03.63.73.5140
Torgon (Šveicarija)2.05.01.05.00.04.53.53.520
Kaprun (Austrija)3.43.63.13.40.03.43.23.4580
Mayrhofen (Austrija)3.43.63.13.52.53.53.43.4940
Arabba Marmolada (Italija)3.13.93.03.60.03.63.43.4340
Madonna di'Campiglio (Italija)3.33.92.93.73.03.63.43.4423
Hemsedal (Norvegija)3.43.73.03.41.03.53.63.4441
Engelberg (Šveicarija)2.93.83.03.60.03.73.43.4120
Lanzerheide /Valbella (Šveicarija)3.23.82.23.30.04.23.53.460
Saas Fee (Šveicarija)3.43.43.23.40.03.43.43.450
Soldeu (Andora)3.43.43.53.24.03.13.33.3180
Obergurgl /Hochgurgl (Austrija)2.83.53.23.60.03.63.33.3160
Silichy (Baltarusija)3.23.23.33.60.03.43.43.3491
Baqueira / Beret (Ispanija)3.43.63.33.00.03.13.63.3100
Trysil (Norvegija)3.13.52.73.33.43.53.53.3614
Serre Chevalier (Prancūzija)3.23.33.33.41.03.53.63.3100
Garmisch- Partenkirchen (Vokietija)3.03.43.13.23.03.53.43.3200
Bansko (Bulgarija)3.13.33.33.23.73.33.23.2270
Alpes di Siusi /Seiser Alm (Italija)2.73.53.03.22.03.53.43.2280
Bormio (Italija)2.93.33.03.30.03.13.43.2281
Civetta (Italija)2.93.43.13.40.03.23.43.280
Žagarkalns (Latvija)3.03.13.13.21.03.33.33.21090
Anykščiai/ Kalita (Lietuva)2.93.33.13.22.93.23.23.27186
Chamonix (Prancūzija)3.23.72.53.20.03.33.33.2233
Meribel (Prancūzija)3.33.42.63.10.03.23.33.2140
Flachau (Austrija)3.03.12.73.51.03.33.03.1461
Zell am See (Austrija)3.03.32.83.22.23.23.13.1611
Val di'Fiemme (Italija)2.83.32.53.20.03.33.33.1240
Milzkalns (Latvija)3.03.22.93.13.23.23.33.12160
Wosir-Szelment (Lenkija)2.93.33.23.02.33.23.23.13222
Les Deux Alpes (Prancūzija)3.03.62.33.50.03.43.13.1220
Jasna (Slovakija)2.93.43.13.12.13.13.13.13010
Velka Raca (Slovakija)2.83.52.83.00.03.23.23.160
Are (Švedija)2.93.42.83.03.33.23.03.1503
Crans Montana (Šveicarija)3.33.32.73.40.03.32.73.171
Gstaad (Šveicarija)3.03.73.03.00.03.03.03.130
Klosters (Šveicarija)2.13.92.62.40.03.73.93.170
St. Moritz (Šveicarija)2.93.32.63.35.03.33.03.1300
Wengen (Šveicarija)2.84.02.54.01.03.03.03.140
Bad Gastein (Austrija)2.93.22.83.22.23.13.13.0861
Mežezers (Latvija)2.82.92.73.02.33.23.33.0100
Plejsy (Slovakija)2.93.22.83.00.03.13.13.0210
Strbske Pleso (Slovakija)2.63.52.93.05.03.13.13.0520
Tatranska Lomnica (Slovakija)2.93.33.02.93.02.83.13.0670
Obersdorf (Vokietija)2.93.13.02.90.03.32.83.090
Obertauern (Austrija)2.73.02.72.95.03.03.12.9240
Zurs /Lech (Austrija)2.53.12.23.10.03.32.92.9240
Spindleruv Mlyn (Čekija)2.73.22.92.82.52.92.92.91510
Alta Badia (Italija)2.73.32.32.94.03.03.02.9261
Ignalina (Lietuva)2.73.32.72.92.43.03.02.95363
Hafjell (Norvegija)2.63.32.53.11.03.13.12.9220
Bukovel (Ukraina)2.72.93.23.02.02.92.72.91421
Innsbruck OSW (Austrija)2.92.92.52.82.22.92.82.8611
Wagrain (Austrija)2.92.92.62.90.02.92.62.8220
Borovets (Bulgarija)2.83.22.62.63.72.52.62.8130
Vilkaviškis (Lietuva)2.63.22.82.62.02.82.82.81040
Salen (Švedija)2.63.22.52.90.03.03.02.8300
Champery (Šveicarija)2.72.82.42.80.02.93.02.890
Kappl (Austrija)2.33.12.32.70.03.12.82.7110
Pamporovo (Bulgarija)2.43.02.62.63.02.92.62.770
Morzine (Prancūzija)2.83.02.02.70.03.02.72.760
Vratna (Slovakija)2.63.12.92.71.02.62.72.770
Arosa (Šveicarija)2.53.02.03.00.03.02.52.720
Reit im Winkl (Vokietija)2.33.02.32.80.03.02.82.760
Sierra Nevada (Ispanija)2.62.72.22.60.02.62.72.6170
Birštonas (Lietuva)2.43.02.32.41.42.52.72.662212
Snow Arena (Lietuva)2.62.42.42.72.02.92.82.6510
Geilo (Norvegija)2.63.12.32.61.02.72.72.6180
Anzere (Šveicarija)2.62.82.42.40.02.82.42.650
Dachstein West (Austrija)2.02.82.42.31.02.62.82.590
Ellmau /Going /Schefau /Soll (Austrija)2.62.72.32.41.02.62.52.5330
Courmayeur (Italija)2.02.52.02.50.03.03.02.520
Szczyrk (Lenkija)2.52.62.72.20.02.62.52.5200
Liepkalnis/ Žiemos trasa (Lietuva)2.42.92.22.42.82.62.72.5121218
Val Cenis (Prancūzija)1.52.82.82.20.02.83.02.540
Vars (Prancūzija)2.42.82.32.00.03.22.32.5170
Arinsal /Pal (Andora)2.42.42.52.50.02.42.52.4220
St.Johann (Austrija)2.52.52.62.41.02.22.52.4120
Zviedru Cepure (Latvija)2.42.42.52.41.32.42.42.4760
Wisla (Lenkija)2.22.62.12.50.02.42.42.4100
Grand Valira (Andora)2.82.42.12.30.02.22.22.3160
Zakopane (Lenkija)2.22.52.32.31.82.22.32.3740
Reina trase (Latvija)2.22.22.12.31.02.22.32.2130
Sigulda (Latvija)2.32.22.62.21.32.32.12.2180
Bialka Tatrzanska (Lenkija)1.92.22.12.31.02.42.22.2310
Krynica (Lenkija)2.02.32.22.23.02.22.12.2310
Logoisk (Baltarusija)2.02.02.42.00.02.12.02.1351
Rokytnice (Čekija)1.62.81.62.20.02.22.02.150
Kordes trase (Latvija)2.02.12.12.10.02.42.02.1180
Zieleniec (Lenkija)1.92.32.31.92.02.22.22.190
Pila (Italija)2.12.11.92.00.02.12.02.0131
Drienica-Lysa (Slovakija)2.02.11.92.10.02.12.12.0180
Val di Sole (Italija)1.72.02.11.91.01.92.01.970
Ramkalni (Latvija)1.91.91.91.91.01.91.91.9180
Baili trase (Latvija)1.91.71.91.80.01.91.81.8410
Bukowina Tatrzanska (Lenkija)1.81.81.81.80.01.81.81.840
Szklarska Poreba (Lenkija)1.91.61.91.60.01.61.61.7160
Karpacz (Lenkija)1.71.71.71.71.01.71.71.660
Szczawnica-Palenica (Lenkija)1.01.01.01.00.01.51.51.220
Limone Piemonte (Italija)1.01.01.01.00.01.01.01.010
Megeve (Prancūzija)1.01.01.01.01.01.01.01.020
Formigal (Ispanija)0.00.00.00.00.00.00.00.000
Molėtai (Lietuva)0.00.00.00.00.00.00.00.000

Savaitės foto


Paieška


Sniegozona video

Pipe Ground

Candide Thovex - quattro


Fotogalerija

Nakvynė + ski pasas
Paskutinė minutė 
logo
Zell am Ziller
Gasthof Kirchenwirt°°°

159
-€80
Saalbach
Apartments Schmiede°°° 
7
219
-€80
Les 2 Alpes 7 219 -€20
Valfréjus
Les Chalets du Thabor°°°
799
-€60
Zell am Ziller
Gasthof Kirchenwirt°°°
7179
-€80
Sölden
Haus Stefan Klotz II°°°
7
459
-€80
 daugiau pasiūlymų